PARTNER PORTALU

Młodnik pełen zieleni i miejsc do integracji. Nowe osiedle we Wrocławiu

Archicom rozpoczyna nową inwestycję na Sołtysowicach. Oprócz 138 mieszkań, deweloper planuje szereg miejsc integrujących mieszkańców.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2016 10:30

Młodnik to 138 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach. Ceny zaczynają się od 5 240 zł za mkw., a pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze w połowie 2018 r. Wybrane mieszkania mogą liczyć na dopłaty z rządowego programu MdM.

Inwestycja Młodnik powstaje w dynamicznie rozwijającej się północnej dzielnicy Wrocławia – Sołtysowice, w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych jak pl. Kromera i pl. Grunwaldzki. Osiedle jest tworzone z myślą o potrzebach ludzi młodych.

- To już dwunasty projekt mieszkaniowy, który mamy w sprzedaży we Wrocławiu. Najszersza na rynku wrocławskim oferta ponad 1,3 tys. mieszkań, dopasowana do oczekiwań klientów pozwala nam osiągać bardzo dobre wyniki sprzedaży. Podtrzymujemy tegoroczny cel zarządu sprzedaży ponad 800 mieszkań, czyli o ponad 30 proc. więcej niż rok wcześniej – mówi Dorota Jarodzka Śródka, prezes Grupy Archicom.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. Przy budynkach w otoczeniu młodych brzózek powstanie plac zabaw, a na terenie inwestycji także zewnętrzny fitness. W okolicy inwestycji znajdują się usługi niezbędne do wygodnego życia na co dzień - szkoły i przedszkola, lokale usługowe, Centrum handlowe Korona, a także boiska sportowe oraz rozległe tereny zielone.

Nazwa inwestycji powstała w nawiązaniu do drzew, krzewów i pnącej zieleni rosnącej na terenie osiedla. W Młodniku powstaną dwa pięciopiętrowe budynki z garażami podziemnymi. W większym znajdą się 84 mieszkania, a w mniejszym 54.

- Na wyjątkowość oferty Młodnika składa się suma elementów samego osiedla, jak outdoor fintess czy miejsca integracji dla mieszkańców i jej lokalizacji, w pobliżu miejsc rekreacyjnych np. Lasu Sołtysowickiego i zaplecza usługowego. W sąsiedztwie znajdują się Szpital Specjalistyczny i Kampus Uniwersytetu Wrocławskiego. Do sprzedaży wprowadzamy 138 mieszkań o metrażach między 38 mkw., a 76 mkw. Zakończenie inwestycji planujemy w połowie 2018 r. – dodaje Tomasz Sujak, członek zarządu Grupy Archicom.

Budynek będzie zasilany energią z miejskiej sieci ciepłowniczej. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W Młodniku przewidziano również zamykane pomieszczenia na wózki i rowery. Do wybranych mieszkań istnieje możliwość uzyskania dopłat rządowych z programu MDM.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych