PARTNER PORTALU

Młody Grunwald III. Mieszkańcy odbierają klucze

Ronson Development otrzymał ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie trzeciego- ostatniego już - etapu poznańskiego osiedla Młody Grunwald.

Autor: housemarket.pl 27 października 2017 13:30

Ronson rozpocznie niebawem przekazywanie mieszkań klientom, dzięki czemu pierwsze przychody z trzeciego etapu inwestycji Spółka rozpozna w rachunku wyników w IV kwartale br.

W inwestycji Młody Grunwald w ofercie dostępnych jest jeszcze 40 mieszkań oraz 8 lokali usługowych. Na klientów czeka: 12 mieszkań 2-pokojowych (od 47 do 66 mkw), a także 8 3-pokojowych (od 62 do 81 mkw), 12 4-pokojowych (od 75 do 81 mkw) i ostatnie mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 104 mkw. Ponadto deweloper dysponuje jeszcze 7 mieszkaniami z antresolą w metrażach od 102 do 133 mkw. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 5.550 zł za mkw. 

– W ramach osiedla Młody Grunwald zadbaliśmy o szeroką ofertę mieszkań, odpowiadającą zarówno na potrzeby osób szukających mniejszych metraży jak i  tych największych, będących alternatywą dla zakupu domu. Spodziewamy się dynamicznej sprzedaży ostatniej puli mieszkań. Fakt, że lokale są już gotowe, ma duże znaczenie dla kupujących – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Młody Grunwald położony jest przy ulicy Kamiennogórskiej, zaledwie 10 minut od centrum Poznania i Lasku Marcelińskiego. W pobliżu znajdują się sklepy, centra handlowe i przychodnia. Na samym osiedlu funkcjonuje restauracja, gabinet spa, delikatesy, dwie szkoły językowe oraz przedszkole artystyczno-językowe.

– Poza Młodym Grunwaldem na naszych klientów czeka oferta mieszkań dwupoziomowych IV etapu osiedla Chilli City w Tulcach. To kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, z  dwupoziomowymi mieszkaniami  2-, 3-, 4- pokojowymi, w metrażach od 54 do 73 mkw. Każde z nich posiada własny ogródek. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 4 316 zł za mkw. Warto dodać również, że dla klientów zainteresowanych rządowymi dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych przygotowaliśmy w Chilli City specjalną ofertę. Dzięki niej, klienci już teraz będą mogli podpisać umowę na zakup mieszkania i jednocześnie będą mieli szansę na skorzystanie ze środków z MdM, które będą dostępne na początku przyszłego roku. Przy zawieraniu umowy, wystarczy zaledwie 3 tys.  zł wkładu własnego – tłumaczy Justyna Hamrol-Wasielewska.

Czwarty etap Chilli City zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Pierwsze trzy etapy z łącznie 88 lokalami zostały w całości wyprzedane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych