PARTNER PORTALU

Młody Żoliborz z własną strefą coworkingu. Nowy projekt Asbudu

Młody Żoliborz, projekt Asbudu realizowany przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu, jeszcze w tym roku zaoferuje 168 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 24 do 94 mkw. W planach jest też kilka dodatkowych i niebanalnych udogodnień.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2016 11:45

Oprócz lokali w stanie deweloperskim, Asbud udostępnia również możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz w atrakcyjnych wariantach standardów wykończenia. Ceny gotowych mieszkań rozpoczynają się już od 307 tys. zł. Zakończenie prac budowlanych w ramach inwestycji zaplanowano na wrzesień br.

W dwóch kameralnych budynkach przy ul. Powązkowskiej – C1 i C2, znajdzie się 168 lokali o powierzchni od 24 do 94 mkw. Szeroka oferta mieszkań obejmuje funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin.

– Bardzo dobra lokalizacja osiedla oraz atrakcyjna architektura to nie jedyne elementy, które wyróżniają Młody Żoliborz. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy także liczne udogodnienia. W ramach naszej inwestycji powstanie m.in. nowoczesny plac zabaw oraz unikatowa w skali całego rynku strefa coworkingu, gwarantująca miejsce do kreatywnej pracy w części wspólnej osiedla. Ponadto, przewidzieliśmy miejsca parkingowe w garażu podziemnym pod budynkami oraz specjalne boksy rowerowe, dla osób które zdecydują się na ten coraz popularniejszy środek transportu. Wszystkie prace budowlane w ramach projektu prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem. Osiągnęliśmy już stan surowy zamknięty w obu budynkach i rozpoczęliśmy prace wykończeniowe, dzięki czemu jeszcze w tym roku oddamy inwestycję do użytkowania – powiedział Raied Tanous, akcjonariusz i dyrektor zarządzający Grupy Asbud.

Asbud zamierza przekazać pierwszym mieszkańcom klucze do lokali jeszcze w IV kw. br. Co istotne, w tym samym czasie co mieszkania w stanie deweloperskim, klienci będą mogli odebrać gotowe do zamieszkania lokale wykończone pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów, różniących się jakością zastosowanych materiałów: EASY (480 zł/mkw.), SOFT (730 zł/mkw.) i COMFORT (950 zł/mkw.)

Obecnie, w ramach specjalnej akcji promocyjnej, klienci mogą nabyć wykończone dwu- i trzypokojowe mieszkania już w cenie odpowiednio 307 i 451 tys. zł. Dodatkowo na każdego z klientów, który zdecyduje się na zakup lokalu wykończonego pod klucz, czeka pakiet Smart Home, gwarantujący dostęp do inteligentnego, bezprzewodowego systemu Fibaro.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych