PARTNER PORTALU

Młody Żoliborz z własną strefą coworkingu. Nowy projekt Asbudu

Młody Żoliborz, projekt Asbudu realizowany przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu, jeszcze w tym roku zaoferuje 168 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 24 do 94 mkw. W planach jest też kilka dodatkowych i niebanalnych udogodnień.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2016 11:45

Oprócz lokali w stanie deweloperskim, Asbud udostępnia również możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz w atrakcyjnych wariantach standardów wykończenia. Ceny gotowych mieszkań rozpoczynają się już od 307 tys. zł. Zakończenie prac budowlanych w ramach inwestycji zaplanowano na wrzesień br.

W dwóch kameralnych budynkach przy ul. Powązkowskiej – C1 i C2, znajdzie się 168 lokali o powierzchni od 24 do 94 mkw. Szeroka oferta mieszkań obejmuje funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin.

– Bardzo dobra lokalizacja osiedla oraz atrakcyjna architektura to nie jedyne elementy, które wyróżniają Młody Żoliborz. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy także liczne udogodnienia. W ramach naszej inwestycji powstanie m.in. nowoczesny plac zabaw oraz unikatowa w skali całego rynku strefa coworkingu, gwarantująca miejsce do kreatywnej pracy w części wspólnej osiedla. Ponadto, przewidzieliśmy miejsca parkingowe w garażu podziemnym pod budynkami oraz specjalne boksy rowerowe, dla osób które zdecydują się na ten coraz popularniejszy środek transportu. Wszystkie prace budowlane w ramach projektu prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem. Osiągnęliśmy już stan surowy zamknięty w obu budynkach i rozpoczęliśmy prace wykończeniowe, dzięki czemu jeszcze w tym roku oddamy inwestycję do użytkowania – powiedział Raied Tanous, akcjonariusz i dyrektor zarządzający Grupy Asbud.

Asbud zamierza przekazać pierwszym mieszkańcom klucze do lokali jeszcze w IV kw. br. Co istotne, w tym samym czasie co mieszkania w stanie deweloperskim, klienci będą mogli odebrać gotowe do zamieszkania lokale wykończone pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów, różniących się jakością zastosowanych materiałów: EASY (480 zł/mkw.), SOFT (730 zł/mkw.) i COMFORT (950 zł/mkw.)

Obecnie, w ramach specjalnej akcji promocyjnej, klienci mogą nabyć wykończone dwu- i trzypokojowe mieszkania już w cenie odpowiednio 307 i 451 tys. zł. Dodatkowo na każdego z klientów, który zdecyduje się na zakup lokalu wykończonego pod klucz, czeka pakiet Smart Home, gwarantujący dostęp do inteligentnego, bezprzewodowego systemu Fibaro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych