PARTNER PORTALU

Młodzi ludzie polubili Promenady Wrocławskie

Prawie 200 mieszkań o metrażu od 29 do 92 mkw. jest już w ofercie sprzedaży Vantage Development. W piątym etapie Promenad Wrocławskich powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne z szóstym piętrem jako dominantą.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2016 15:49

Piąty etap Promenad Wrocławskich to propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać zarówno blisko centrum miasta jak i terenów rekreacyjnych. Klimatyczne sąsiedztwo świeżo wyremontowanego nabrzeża Odry sprawia, że mieszkania na Promenadach szybko się sprzedają.

Zakończenie budowy piątego etapu deweloper zaplanował na czwarty kwartał 2017 r.

Odra przyciąga klientów

Największa, wieloetapowa inwestycja Vantage Development powstaje pomiędzy dwoma głównymi arteriami Wrocławia: ulicami Trzebnicką i Jedności Narodowej. Dzięki swojemu położeniu między ruchliwymi ulicami mieszkańcy Promenad korzystają z dobrej komunikacji. Deweloper wspólnie z miastem wybudował nową ulicę, która łączy Trzebnicką z Jedności Narodowej.

– W planie jest także połączenie Promenad Wrocławskich z centrum miasta linią autobusu miejskiego. Jeśli do tego dodamy stację rowerową, która jest częścią sieci Wrocławskiego Roweru Miejskiego to już wiemy skąd taka popularność Promenad wśród młodych nabywców mieszkań – mówi Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development.

– Bliskość nabrzeża kanału Odry to cenny walor tego miejsca. W naszych planach jest zbudowanie bulwarów, które staną się miejscem spotkań i spacerów dla Wrocławian. Urokliwe restauracyjki, puby i kawiarenki oraz żywy, pełen atrakcji deptak będą magnesem dla mieszkańców i gości Promenad – dodaje prezes Laufer.

W ofercie sprzedaży klienci znajdą zarówno małe jednopokojowe mieszkania o powierzchni zaledwie 29 m kw. jak i duże czteropokojowe, których metraż przekracza 90 mkw.

Nowoczesna dzielnica

W piątym etapie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne z szóstym piętrem, jako dominantą i podziemnym parkingiem. Mieszkania parterowe oraz na ostatnim piętrze posiadać będą przestronne tarasy – te pierwsze o powierzchni od 13 do 86 mkw., drugie od 5 do 12 mkw. W pozostałych mieszkaniach komfort mieszkańcom zapewnią balkony i loggie.

Lokalizacja Promenad Wrocławskich, nowej, nowoczesnej dzielnicy nad Odrą wpisuje się w program rozwoju terenów nadodrzańskich we Wrocławiu. Deweloper ma w planie budowę infrastruktury rekreacyjnej zlokalizowanej nad samą rzeką płynnie przechodzącej w poszczególne kwartały mieszkaniowe, np. promenada sportowa.

Całość unikatowej koncepcji urbanistycznej, na bazie, której powstają kolejne etapy nowej dzielnicy, została opracowana w międzynarodowej pracowni architektoniczno - urbanistycznej INVI, którą kieruje Guy Perry, światowej klasy architekt znany z kompleksowego, nowoczesnego myślenia o przestrzeni publicznej. Pracownia została wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych