PARTNER PORTALU

mLokum buduje trzeci etap osiedla Przylesie Marcelin

W trzecim etapie osiedla na poznańskim Grunwaldzie mLokum wybuduje 188 mieszkań, o powierzchni od 27 do 92 mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 11 marca 2016 11:31

Inwestycja powstaje nieopodal Lasku Marcelińskiego. We wcześniejszych etapach deweloper oddał do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedlowe tereny zielone z oczkiem wodnym oraz ławeczkami dla spacerujących, a dla najmłodszych przygotował place zabaw.

W ramach trzeciego etapu osiedla powstają dwa czteropiętrowe budynki: budynek nr 8 (ul. Jeleniogórska 1/3 E) i budynek nr 9 (ul. Jeleniogórska 1/3 B). Łącznie zaprojektowano w nich 188 mieszkań, o powierzchniach od 27 do 92 mkw. Wszystkie lokale będą posiadać balkony lub tarasy.

W podziemnej hali garażowej powstaną miejsca parkingowe, boksy i komórki lokatorskie oraz rowerownie. Zaprojektowane zostały również zewnętrzne miejsca postojowe. Wybrane mieszkania spełniają kryteria cenowe oraz metrażowe programu Mieszkanie Dla Młodych.

Na parterze budynku nr 9 powstaną ponadto lokale usługowe o powierzchniach od 142 mkw. do 200 mkw., które będą miały bezpośrednie wejścia od ulicy Jeleniogórskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych