PARTNER PORTALU

Młyn nad Cybiną i Przystań Warta w MdM 2018

W ramach dwóch projektów: Młyn nad Cybiną i Przystań Warta, w Poznaniu prowadzone są intensywne prace budowlane. Inwestycje zostaną przygotowane już w 2018 roku, a wybrane z mieszkań będą dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Trwa już przedsprzedaż.

Autor: HouseMarket.pl 24 lipca 2017 11:36

Aktualnie Grupa Partner prowadzi inwestycje: Młyn nad Cybiną i Przystań Warta. U zbiegu ulic Sarniej oraz Sośnickiej w Poznaniu, obok Jeziora Swarzędzkiego, w XIX – wiecznym Młynie nad Cybiną powstaną 134 mieszkania oraz apartamenty w stylu loftowym, w metrażu 38 130 mkw. Cały kompleks mieszkaniowo-rekreacyjny będzie składał się z dwóch budynków. Budynek A stanowi pierwszą, historyczną część Młyna. Jest rozbudowywany i przekształcany na mieszkalny i znajdą się tutaj charakterystyczne lofty. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach drugiego, także trwającego etapu powstaną nowoczesne apartamenty. Nowe „skrzydło”, czyli B, będzie architektoniczną kontynuacją pierwszej części. Obecnie zakończono konstrukcję podziemnej hali garażowej zarówno pod budynkiem A, jak i B. W najbliższym czasie zostanie zamknięty nad nią strop. To jedynie część wszystkich prowadzonych prac.

– Naszym priorytetem jest przygotować i przekształcić Młyn nad Cybiną na kompleks mieszkaniowo-rekreacyjny. Jako inwestor zadbamy między innymi o części wspólne i otoczenie osiedla. Rozpoczęliśmy prace związane z zagospodarowaniem terenu bezpośrednio przy ulicy Sarniej. Finalnie chodniki połączą się z pobliskimi ścieżkami spacerowymi nad Jeziorem Swarzędzkim oraz z Rowerowym Szlakiem Cysterskim biegnącym przez Wielkopolskę – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Natomiast przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu Grupa Partner rozwija projekt Przystań Warta. W tej lokalizacji zostanie przygotowany budynek z ośmioma apartamentami i mieszkaniami o metrażu 56-195 mkw., z bezpośrednim widokiem na dolinę rzeki Warta oraz Łęgi Dębińskie. Skończono palowanie budynku, a wcześniej też umocnienie gruntu pod konstrukcję. Trwają prace parterowe. Co warte podkreślenia, w ramach obu projektów mieszkaniowych, Grupa Partner oferuje skorzystanie z programu MdM na 2018 rok. Zainteresowani mogą już teraz wybrać wymarzone mieszkanie, zarezerwować je w biurze sprzedaży, a także przygotować komplet niezbędnych dokumentów. – Jako deweloper jesteśmy elastyczni i klient może transzę z MdM przekazać nam w momencie, kiedy ją otrzyma, czyli w styczniu 2018. Służymy też radą i krok po kroku wyjaśniamy proces finansowania zakupu mieszkania w naszych inwestycjach – zaznacza Michał Wawrzyniak. Do stycznia 2018, kiedy ostatnia pula pieniędzy w ramach MdM trafi do kredytobiorców, zostało kilka miesięcy. Natomiast deweloperzy zachęcają do załatwiania wszelkich formalności już teraz. Dzięki temu można uniknąć nerwowej sytuacji u progu nowego roku i zarezerwować środki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych