PARTNER PORTALU

Młyn nad Cybiną. Klimatyczne lofty nad jeziorem

Na poznańskim Zielińcu, niedaleko Antoninka, Grupa Partner rozwija kolejną inwestycję. Osiedle Młyn nad Cybiną zostanie oddane do użytku w przyszłym roku.

Autor: housemarket.pl 11 sierpnia 2017 09:25

Młyn nad Cybiną to kompleks mieszkaniowo-rekreacyjny zlokalizowany tuż nad Jeziorem Swarzędzkim, ale nadal położony w Poznaniu. Młyn nad Cybiną to miejsce wyjątkowe na mapie Poznania. Wyjątkowość i jakość przestrzeni, bogactwo historii widoczne jest w każdej cegle, detalu, a nawet otaczających budynek drzewach, pamiętających pracujących młynarzy i łoskot urządzeń mielących zboża.

Warto nadmienić, że budynek A stanowi pierwszą, historyczną część Młyna. Jest rozbudowywany i przekształcany na mieszkalny. Jednocześnie trwa budowa nowego „skrzydła”, który swoją architekturą i estetyką będzie nawiązywać do charakterystycznych loftów.

Finalnie, w całym kompleksie inwestycji Młyn nad Cybiną znajdzie się ponad 130 mieszkań i apartamentów, o metrażu 38 – 130 mkw. Według harmonogramu, osiedle zostanie oddane do użytku w przyszłym roku.

Dużą zaletą inwestycji, jest bliskość terenów zielonych, a także dogodny dojazd do centrum Poznania – zarówno autem, jak i transportem publicznym. Projekt kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych na 2018 rok. 

– Budowlańcy skończyli już prace nad stropem nad halą garażową, zarówno pod budynkiem A, jak i B. Ponadto wymurowano już ściany pierwszej kondygnacji – zaznacza Michał Wawrzyniak dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Budynek dzięki swojej historycznej, ciekawej formie harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Z okien apartamentów podziwiamy widok na Jezioro Swarzędzkie, które od wschodu graniczy z działką. Od strony południowo – zachodniej kompleks sąsiaduje z małym jeziorkiem młyńskim, do którego dostęp, z racji zagospodarowania terenu, mają przede wszystkim mieszkańcy Młyna nad Cybiną. Całej działce, malowniczości dodaje nachylenie terenu.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych