PARTNER PORTALU

Młyn nad Cybiną zmienia się z dnia na dzień

Trwają prace rewitalizacyjne Młyna nad Cybiną. Obiekt zmienia się zmienia się z dnia na dzień. W sobotę 17 grudnia będzie można zobaczyć budynek w aktualnej formie. Inwestor - Grupa Partner organizuje drzwi otwarte inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 10:33

Młyn nad Cybiną, który pamięta jeszcze XIX wiek, nadal jest wysokiej klasy budynkiem. Leży, u ujścia rzeki Cybiny z Jeziora Swarzędzkiego, ale jeszcze w obrębie Poznania, pomiędzy ul. Sośnicką i ul. Sarnią, w dzielnicy Zieliniec. Budynek, dzięki historycznej, ciekawej formie harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz.

Apartamenty pierwszej fazy budowy oddane zostaną do stycznia 2018 roku, natomiast z drugiej - do czerwca 2018 roku. W części przygotowanej w ramach pierwszego etapu, powstaną lokale z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodadzą liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone na zewnątrz balustradą.

Najbliższe drzwi otwarte, organizowane przy ulicy Sarniej 2 w Poznaniu to doskonała okazja, aby zobaczyć z bliska rewitalizowany Młyn. Pracownicy biura sprzedaży spotkają się z zainteresowanymi osobami, opowiedzą o historii zabytkowego, XIX-wiecznego młyna, zaprezentują również, jak inwestycja będzie wyglądać w 2018 roku po przeprowadzeniu w całości procesu rewitalizacji.

Dni otwarte to również jedna z ostatnich szans, aby zobaczyć budynek w aktualnej formie. Cały czas bowiem trwają prace i Młyn nad Cybiną zmienia się z dnia na dzień. - Serdecznie zapraszamy na kawę do naszego mobilnego biura przy ulicy Sarniej 2 oraz na spacer po poznańskim Zielińcu. Z pewnością każdemu z nas przyda się chwila wytchnienia od świątecznych przygotowań – mówi Michał Wawrzyniak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych