PARTNER PORTALU

Modernity. Nowe mieszkania w sprzedaży

Spółka Bulwarowa Park wprowadziła do sprzedaży 60 nowych mieszkań w inwestycji Modernity. Dostępne są powierzchnie od 30 mkw. do 88 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 03 kwietnia 2017 11:01

Realizowany przez spółkę Bulwarowa Park obiekt Modernity to 222 nowe mieszkania w zielonej części Nowej Huty. Monumentalna architektura, duże przestrzenie, zieleń prywatnego parku i loftowy styl powierzchni wspólnych – to największe zalety inwestycji. Modernity znajduje się w dawnym Domu Młodego Robotnika, który powstał początkiem lat 50. ubiegłego wieku i pierwotnie pełnił funkcję hotelu robotniczego. Jest to przykład architektury typowej dla epoki – monumentalny budynek wykonany z solidnych i trwałych materiałów: cegła oraz lastryko.

W założeniu miała to być wizytówka Nowej Huty. Wraz z Zespołem Szkół Mechanicznych tworzy tzw. Bramę Nowej Huty. Przestronne hole i korytarze, a także sala balowa pełniły niegdyś funkcje reprezentacyjne. Cały proces modernizacji budynku przebiega pod okiem wojewódzkiego konserwatora zabytków.

Mieszkania dla młodych

Inwestycja Modernity została stworzona również z myślą o ludziach młodych. Wśród 222 mieszkań jest określona liczba lokali objętych programem Mieszkanie dla Młodych.

W Modernity znajdują się mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych. Istnieje możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. W budynku Modernity znajdzie się pięć solidnych, cichobieżnych wind 12-osobowych.

Na czynsz w inwestycji Modernity składają się koszty utrzymania części wspólnych budynku oraz zachowania inwestycji w należytym standardzie. Są to min. obsługa windy, oświetlenia, sprzątanie, odśnieżanie i pielęgnacja zieleni. Deweloper prognozuje, że jego wysokość zamknie się w przedziale od 1,5 – 2 zł/mkw.

 Części wspólne w loftowym stylu

Mieszkania oddawane są w tzw. stanie deweloperskim. Składają się na to: wykonanie tynków maszynowych, wylewek, instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych. W każdym mieszkaniu wstawione są okna PCV, parapety, wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także zawieszone grzejniki centralnego ogrzewania. Całości dopełniają wodomierze ciepłej i zimnej wody oraz licznik centralnego ogrzewania.

Lokalizacja budynku przy ulicy Bulwarowej łączy zalety zielonego otoczenia i łatwej komunikacji z każdą częścią miasta. Budynek z przestronnym parkiem oferuje mieszkańcom m.in. grube ściany z cegły, stropy o wysokości od 2,65 do 3 metrów (w zależności od kondygnacji) i obszerne korytarze. Całości dopełniają: monitorowany parking, tereny zielone i wykończone w loftowym stylu powierzchnie wspólne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych