PARTNER PORTALU

Moja Malta. Mieszkania schodzą na pniu

Już tylko kilkanaście, spośród 236 lokali pozostało na sprzedaż na nowoczesnym, pełnym zieleni, poznańskim Osiedlu Moja Malta. Mieszkania są gotowe, w stanie deweloperskim podwyższonym.

Autor: housemarket.pl 23 lutego 2018 12:52

Osiedle Moja Malta zachwyca lokalizacją - nowoczesne budynki mieszkalne powstały w otoczeniu zieleni lasu, terenów rekreacyjnych i parków. Przede wszystkim jednak urzeka widok na Jezioro Maltańskie, roztaczający się z wyższych pięter budynków. Ponadto osiedle mieści się zaledwie trzy kilometry od centrum miasta, co ułatwia dojazd do serca Poznania, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Moja Malta została zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne przez renomowaną Pracownię Architektoniczną Ewy i Stanisława Sipińskich. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką bryłą. Niezwykle ważną rolę podczas projektowania osiedla odegrała zieleń, zarówno ta wokół lokalizacji, jak i wkomponowana w przestrzeń wspólną dla mieszkańców.

- W zagospodarowaniu i projekcie zieleni największym problemem z jakimi musieliśmy się zmierzyć był fakt, że całe patio i tereny wokół inwestycji powstały na garażu podziemnym, na którym ciężko jest posadzić i utrzymać w należytej formie większe okazy zieleni - mówi Marta Gorra, koordynator ds. standardów inwestycji SGI. - Niemniej jednak, dzięki pewnym zabiegom ukształtowania terenu oraz zastosowania wielu donic powstały w patio miejsca, które przepełniły wnętrze zielenią. I tak, w patio pojawiły się cisy i graby kolumnowe, a także dorosłe okazy drzew w wielkich donicach. Niebawem zieleń pokryje też ściany zewnętrzne budynku, tam gdzie mieszczą się lokale usługowe – powstały tu specjalne stelaże, po których będą mogły piąć się rośliny.

Osiedle wyróżnia także wielka dbałość o szczegóły wykończenia. Przestronne hole i części wspólne budynków wykończono najlepszej jakości włoskim gresem, angielską tapetą, a także elementami granitu i drewnopodobnej okładziny ściennej. Wnętrza holi ozdabiają lustra, zadbano również o dekoracyjne oświetlenie.

Nadal można kupić mieszkanie na tym niebanalnym osiedlu. W ofercie są jeszcze lokale trzypokojowe o powierzchni od 64 do 78 mkw. Ceny w zależności od piętra i wielkości lokalu wahają się między 5 400 zł mkw a 6 600 zł mkw. 

- Po szczegółowe informacje dotyczące cen, metraży i rozkładu dostępnych mieszkań, zapraszamy do naszego biura przy ulicy Krańcowej - zachęca Jarosław Michalski, dyrektor sprzedaży SGI.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych