PARTNER PORTALU

Mokka ma generalnego wykonawcę

Mokka, projekt mieszkaniowy realizowany przez Okam Capital, ma generalnego wykonawcę: firmę Karmar. Firmy podpisały już umowę na realizację tej inwestycji.

Autor: Housemarket.pl 28 października 2015 10:27

Mokka to projekt, w którym będzie się mieściło 306 apartamentów. Teren przy ulicy Konstruktorskiej 7, na którym stanie budynek Mokki już 27 października 2015 roku zostanie przekazany firmie Karmar, która jako jedna z czołowych firm budowlanych, realizuje projekty na terenie największych aglomeracji w Polsce.

W pierwszym etapie generalny wykonawca skoncentruje się na pracach przygotowawczych do uruchomienia prac budowlanych, czyli rozbiórce istniejących budynków magazynowych. Dopiero po tym etapie rozpocznie się właściwa budowa inwestycji, która będzie trwała 18 miesięcy.

- To kolejna po inwestycji Vista budowa, którą rozpoczynamy na Służewcu. – mówi Arie Koren, prezes Okam Capital. – Obecnie to jedna z najbardziej pożądanych i atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie. Mamy nadzieję, że już w 2017 roku oddane do użytku mieszkania będą cieszyły naszych klientów wysoką jakością – podkreśla. 

Na działce o powierzchni blisko 9 tys. mkw. powstaną 2 dziewięciokondygnacyjne budynki. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15 proc. mieszkań.

Obecnie Okam Capital jest w trakcie realizacji trzech projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli, Visty na Woronicza 33B oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku Okam rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych