PARTNER PORTALU

Morasko Park powstaje w Poznaniu

12 dwulokalowych budynków w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Morasko powstaje w Poznaniu, w ramach inwestycji Duda Development Morasko Park.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2017 14:48

Najbliższe otoczenie osiedla to Rezerwat Morasko. Tereny Moraska to niezliczona ilość ścieżek krajoznawczych, oznaczonych szlaków turystycznych, tras rowerowych, terenów rekreacyjnych i miejsc spacerowych. Tereny te można przemierzać pieszo, rowerem, jak i konno - w okolicy znajdują się stajnie rekreacyjne. 

Prestiżowe, zamknięte osiedle domów Morasko Park powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Morasko. Będzie posiadać pełną infrastrukturę, oświetlenie oraz drogę dojazdową. Cały teren, na którym powstanie inwestycja, ma 1,7 ha. Lokalizacja osiedla pozwala również na szybki, swobodny dostęp do miasta i korzystanie z jego miejskich atrakcji. 

Morasko leży w północnej części miasta, graniczy z dzielnicą Radojewo, Umultowo, Piątkowo oraz gminą Suchy Las. To obszar głównie z zabudową jednorodzinną, z dużymi walorami krajobrazowymi oraz bliskością infrastruktury. Udogodnienia dla mieszkańców to 350 m do przystanku, 1 km do przedszkola, 4 km do szkoły, 10 km do centrum Poznania, 500 m do restauracji, 3 km do Lidla, 4 km do Galerii Sucholeskiej.

Na osiedlu Morasko Park powstanie 12 budynków dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni 319,24 mkw. Każdy podzielony będzie na dwa przestronne, funkcjonalne segmenty po 159,62 mkw., z obszernym garażem oraz dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem. Przestrzeń, o którą warto szczególnie zabiegać, to ogromne ogrody – od 525 do 935 mkw.

Do wykończenia domów użyte zostaną materiały najwyższej jakości. W standardzie wykończenia znajdą się m. in. okna trójszybowe, rolety zewnętrzne, brama garażowa, ogrzewanie podłogowe, instalacja pod kominek, schody żelbetowe czy drzwi antywłamaniowe. W każdym segmencie przewidziany jest duży taras i loggia na piętrze oraz miejsce postojowe dla drugiego auta. Na osiedlu znajdą się też miejsca do parkowania ogólnodostępne dla gości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych