PARTNER PORTALU

Mostostal na budowie Panoramiki

Mostostal Warszawa podpisał kontrakt o wartości 15,7 mln zł (netto) na budowę trzeciego etapu osiedla Panoramika w Szczecinie. W dzielnicy Warszewo stanie wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 122 lokali mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2016 12:40

Realizację kontraktu będzie nadzorował Oddział Zachodni Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Marzeny Witkowskiej.

Ronson Development Partner 4 Sp. z o.o. - Panoramika, Spółka Komandytowa wybrał Mostostal Warszawa generalnym wykonawcą trzeciego etapu osiedla Panoramika przy ulicy Krasińskiego. Wartość netto kontraktu wynosi 15,7 mln złotych. Budowa rozpocznie się w lipcu tego roku i ma się zakończyć w grudniu 2017 r. Za realizację odpowiada Oddział Zachodni pod dyrekcją Marzeny Witkowskiej. Kierownikiem kontraktu został Łukasz Czapla.

– W ramach trzeciego etapu Mostostal Warszawa wybuduje budynek, w którym znajdą się 122 lokale mieszkalne, a część z nich objęta będzie krajowym programem Mieszkanie dla Młodych. Projekt zakłada powstanie funkcjonalnych, ustawnych przestrzeni mieszkalnych, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli duże możliwości w urządzeniu zarówno małych, jak i dużych powierzchni. W ramach kontraktu Mostostal Warszawa zagospodaruje również teren oraz wybuduje infrastrukturę towarzyszącą na ulicy Krasińskiego. Prace na osiedlu stanowią kontynuację prac wykonanych przez firmę Warbud. Mamy nadzieję na kontynuację prac w tej części Szczecina w ramach budowy dwóch kolejnych etapów osiedla Panoramika, przewidzianych do realizacji przez inwestora. Wierzymy w to, że kontynuując dobrą współpracę z firmą Ronson, uda nam się ugruntować pozycję na rynku lokalnym w ramach Oddziału Zachodniego– powiedziała Marzena Witkowska, dyrektor Oddziału Zachodniego Mostostal Warszawa.

Osiedle Panoramika jest położone w dogodnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji miasta, zaledwie 10 min od centrum Szczecina. Droga wyjazdowa z kompleksu omija często zakorkowaną ulicę Duńską. W sąsiedztwie Panoramiki znajdują się baseny, parki, jeziora i tereny zielone dogodne zarówno dla spacerowiczów, jak i na krótkie wycieczki. Blisko usytuowane są także przedszkola i żłobki. Miejscową atrakcję stanowi położony nieopodal stok narciarski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych