PARTNER PORTALU

Mostostal wybuduje kolejny etap osiedla Mieszkaj w Mieście

Oddział Południowy Mostostalu Warszawa podpisał umowę na realizację budynku wielorodzinnego CE2 na osiedlu Mieszkaj w Mieście w Krakowie przy ul. Katowickiej na krakowskich Bronowicach.

Autor: HouseMarket.pl 12 kwietnia 2017 15:26

W budynku znajdą się 173 mieszkania o powierzchni od 29 mkw. do 110 mkw. W parkingu podziemnym rozmieszczonych zostało 225 miejsc parkingowych oraz 154 komórki lokatorskie. Wartość kontraktu wynosi 34 861 324,13 zł netto, a termin realizacji określono na 5 listopada 2018 roku.

– Bardzo nas cieszy, że zacieśnimy współpracę z Inwestorem, firmą Henniger Investment. Realizacja kolejnego etapu osiedla Mieszkaj w Mieście potwierdza, że współpraca układa się dobrze i prace przebiegają zgodnie z planem. Docelowo na działce o powierzchni 20 ha ma powstać 12 etapów, jest więc o co powalczyć – powiedział Janusz Stanaszek, dyrektor oddziału południowego.

Nowo realizowany budynek zaprojektowany jest w kształcie litery C i jest jednym z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych tworzących wspólnie wewnętrzny dziedziniec z terenami zielonymi przeznaczonymi do wypoczynku mieszkańców oraz obszarami przeznaczonymi do samodzielnego uprawiana roślin i ogródkami lokatorskimi. W budynku znajdą się również lokale usługowe, które będą miały bezpośrednie połączenie z deptakiem rekreacyjnym. Wszystkie wejścia do budynku zostaną zlokalizowane od strony wewnętrznego dziedzińca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych