PARTNER PORTALU

Move-in Grawerska. Kameralne mieszkania z ogródkami

Osiedle Move-in Grawerska utworzy czternaście budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu. Inwestycja powstaje we Wrocławiu przy ul. Grawerskiej, w dzielnicy Psie Pole, na osiedlu Widawa.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2016 16:45

Wzdłuż centralnego ciągu pieszojezdniowego zostanie usytuowanych 28 mieszkań o powierzchni od 60,16 mkw. do 110,58 mkw. W projektowanym zespole zabudowy przewidziano 56 miejsc postojowych – po dwa miejsca na mieszkanie. Inwestycja zostanie zrealizowana na powierzchni przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową o wielkości 7049 mkw.

Move-in Grawerska nabierze charakteru zamkniętego i bezpiecznego osiedla. Charakterystyczną cechą inwestycji jest przynależność ogródka do każdego z mieszkań z osobnym wejściem, również dla mieszkań na pierwszym piętrze.

Zagospodarowanie osiedla realizowanego przez spółkę Move-in obejmuje: zieleń urządzoną, ogrodzenia, dojścia i dojazdy oraz małą architekturę.

Lokale usytuowane piętrze będą posiadały tarasy o powierzchni ponad 20 mkw. Inwestycja jest zlokalizowana 8,7 km od rynku Wrocławia ze średnim czasem dojazdu nie przekraczającym 22 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych