PARTNER PORTALU

Multis Deweloper buduje Słoneczne Tarasy

Słoneczne Tarasy to elegancki budynek mieszkalny budowany w Płocku, przy ul. Nowowiejskiego, w pobliżu starówki i parku. Posiadać będzie pięć pięter oraz podziemny parking dla samochodów osobowych.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 09:55

Multis Deweloper wyposaży obiekt w windę od poziomu garażu do ostatniego piętra. Na jego tyłach przewidziany jest zaciszny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

W Słonecznych Tarasach znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 99 mkw. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 3990 zł brutto. Lokale na parterze posiadają ogródki do wyłącznego zagospodarowania przez właścicieli. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach – eleganckie loggie oraz przestronne tarasy widokowe.

Dodatkowym atutem inwestycji jest zielony dach o powierzchni 142 mkw., do wyłącznej dyspozycji właścicieli lokalu mieszkalnego o pow. 99 mkw., zlokalizowanego na ostatniej kondygnacji. Deweloper planuje wewnętrzny i zewnętrzny monitoring z podglądem placu zabaw w telewizorze.

 

 Zakończenie inwestycji planowane jest na maj 2016 r. W okresie trwania budowy, będzie możliwość zawierania umów rezerwacyjnych na poszczególne lokale mieszalne, natomiast ich sprzedaż w postaci odrębnych nieruchomości lokalowych rozpocznie się po zakończeniu inwestycji i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych