PARTNER PORTALU

Murapol Apartamenty na Wzgórzu. Debiut firmy w Sosnowcu

Grupa Murapol zadebiutowała w Sosnowcu. Wprowadziła do oferty mieszkania w ramach pierwszego etapu inwestycji Apartamenty na Wzgórzu. Projekt docelowo zakłada budowę ponad 650 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 13 października 2017 12:49

Grupa Murapol wprowadziła do oferty 117 mieszkań w ramach pierwszego etapu inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu. Projekt deweloperski, powstający w Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej, obejmie kawalerki oraz lokale 2-,3- i 4- pokojowe, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 5,3 tys. mkw.

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu będzie docelowo kilkuetapowym projektem nieruchomościowym z ponad 650 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 30 tys. mkw.

W ofercie Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajdują się lokale mieszkalne, o metrażach od 27 do 64 mkw., a także 116 miejsc postojowych. Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp, pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2019 roku.

- Zintensyfikowanie obecności na rynku mieszkaniowym Śląska i Zagłębia jest jednym z naszych kluczowych celów biznesowych, który sukcesywnie realizujemy, poprzez inwestycje w kolejnych miastach regionu. Wejście na rynek Sosnowca było naturalnym naszym krokiem. Drugie największe, pod względem liczby ludności miasto Aglomeracji Śląskiej, bardzo dobrze się rozwija, a jego mieszkańcy coraz wyżej cenią ofertę pierwotnego rynku mieszkaniowego- mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol. 

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajduje się we wschodniej, zielonej i spokojnej części miasta, w rejonie dzielnic Sielec i Klimontów. Okolica jest dobrze skomunikowana zarówno z centrum Sosnowca, jak i sąsiednimi miastami. Dojazd samochodem do centrum Katowic zajmuje stąd zaledwie 20 minut. Do 2020 roku planowane jest powstanie nowego węzła drogowego – Klimontów, połączonego z drogą S1, co dodatkowo uatrakcyjni pobliską infrastrukturę drogową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych