PARTNER PORTALU

Murapol Apartamenty Słubicka - nowy adres na mapie inwestycji Murapolu

Grupa Murapol kupiła grunt o powierzchni 0,27 ha przy ul. Słubickiej we Wrocławiu. Deweloper zrealizuje tam inwestycję na 106 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 14 czerwca 2017 16:01

Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań przy ul. Słubickiej we Wrocławiu wyniesie ok. 4,6 tys. mkw.  W projekcie powstanie również 7 lokali usługowych o powierzchni ok. 300 mkw. i 90 miejsc postojowych.

Podpisana umowa zakupu działki przy ul. Słubickiej za kwotę 4,5 mln zł netto jest związana ze spełnieniem warunków zawieszających wynikających z umowy przedwstępnej z dnia 13 kwietnia 2016 r., w tym m.in. z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę projektu zgodnego z planami inwestycyjnymi Grupy.

- Projekt Murapol Apartamenty Słubicka jest naszą kolejną inwestycją mieszkaniową realizowaną na wrocławskim rynku mieszkaniowym, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony klientów. Cieszy nas, że zaproponowane układy mieszkań oraz atrakcyjna lokalizacja wpisały się w potrzeby oraz preferencje mieszkaniowe wrocławian, czego wyrazem jest bardzo szybkie skomercjalizowanie inwestycji. Myślę, że wyróżnikiem tego projektu jest także ciekawa elewacja budynku, nawiązująca do zabytkowej architektury kamienic sąsiadujących, przez co doskonale wpisuje się w ład architektoniczno-urbanistyczny osiedla Szczepin - mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapolu.

Harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych na przełomie drugiego i trzeciego kwartału bieżącego roku, natomiast oddanie lokali do dyspozycji mieszkańców przewidziane jest na koniec 2018 roku. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Murapol Architects Drive, należąca do Grupy Abadon Real Estate skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol.

Wrocław jest obecny na mapie inwestycji Grupy Murapol od 2007 roku. W tym czasie oddaliśmy do dyspozycji mieszkańców ok. 1,2 tys. mieszkań w sześcioetapowym projekcie Mała Toskania, inwestycjach Różana Dolina i Zielony Zakątek, a także w pierwszych etapach Nowej Toskanii i Nowego Wrocławia. Obecnie Murapol we Wrocławiu, poza projektem Murapol Apartamenty Słubicka, realizuje kolejne etapy inwestycji: Nowy Wrocław oraz Nowa Toskania, w których łącznie zostanie wybudowanych blisko 620 lokali mieszkalnych. W przygotowaniu mamy kolejne projekty, które powstaną przy ul. Klasztornej i ul. Dożynkowej, a w których zaoferujemy ponad 700 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 30 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych