PARTNER PORTALU

Murapol debiutuje w Gdyni. Startuje osiedle Nadmorskie Tarasy

Murapol uruchomił sprzedaż mieszkań w inwestycji Nadmorskie Tarasy w Gdyni. W ramach pierwszego etapu projektu do dyspozycji klientów zostało udostępnionych 81 lokali mieszkalnych. Docelowo inwestycja obejmie czternaście budynków, w których znajdzie się 717 lokali.

Autor: housemarket.pl 29 sierpnia 2017 14:06

Nadmorskie Tarasy jest pierwszym projektem mieszkaniowym grupy Murapol w Gdyni. POwstaje w dzielnicy Oksywie, w odległości 2 km od Bałtyku. Komercjalizowany pierwszy etap inwestycji zakłada budowę 5-kondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 81 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach, od 32 do 63 mkw. W kondygnacji podziemnej budynku przewidziano 81 miejsc postojowych.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Pracownia Architektoniczna 3A Studio s.c (Jan Raniszewski, Maciej Jaskowiec). Obecny harmonogram pierwszego etapu inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy przewiduje rozpoczęcie wydawania mieszkań właścicielom w lipcu 2018 roku.

- Wejście z działalnością na gdyński rynek mieszkaniowy jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii rozwoju, zakładającej wykorzystanie potencjału trójmiejskiego rynku mieszkaniowego. Z ostatniej edycji Diagnozy Społecznej, pokazującej jak Polacy oceniają warunki i jakość życia w poszczególnych miastach w kraju, wynika że Gdynia z ponad 87 % zadowolonych mieszkańców, jest najlepszym miejscem do zamieszkania w Polsce. Drugą lokalizacją o zbliżonym, bo blisko 80 % odsetku pozytywnych opinii mieszkańców, jest Gdańsk. To pokazuje, że miasta te będą nie tylko zatrzymywać, ale i przyciągać ludzi, a przez to tworzyć rynek zbytu na mieszkania. Trend ten, w połączeniu z atrakcyjnością lokalizacyjną oraz bogatą ofertą lokali mieszkalnych w inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy, utwierdza nas w przekonaniu o słuszności umacniania pozycji rynkowej w tym regionie Polski - mówi Michał Sapota prezes zarządu Murapol. 

Trójmiejski rynek mieszkaniowym jest ważnym punktem na mapie inwestycji grupy Murapol. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych