PARTNER PORTALU

Murapol HRE FIZAN zaangażował się w projekt Murapol Ordona

Murapol HRE FIZAN zaangażował się kapitałowo w projekt deweloperski realizowany przez Grupę Murapol. Na warszawskiej Woli powstaje nowoczesny budynek z funkcjonalnymi mieszkaniami, lokalami handlowo-usługowymi na parterze oraz miejscami parkingowymi.

Autor: housemarket.pl 20 października 2017 10:14

Projekt Murapol Ordona to 8-piętrowy budynek, w którym metraże lokali będą kształtować się od 27 do 82 m2. W parterowej części budynku zaplanowano 6 lokali, w których powstać mogą sklepy, restauracje i punkty usługowe, podano także. W ramach inwestycji Murapol Ordona powstanie 166 mieszkań. Blisko 90% z nich znalazło już swoich nabywców. 

- Decyzja o włączeniu się Murapol HRE FIZAN w projekt deweloperski na warszawskiej Woli potwierdza wolę budowania silnej, rynkowej pozycji naszego funduszu. Murapol Ordona to doskonale zlokalizowana inwestycja, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców lokali, jak również zainteresowaniem i uznaniem ze strony klientów Murpol HRE FIZAN. Bogate doświadczenie w realizacji projektów nieruchomościowych jest gwarancją wysokiej jakości wykonania i rzetelności w dotrzymywaniu zaproponowanych warunków. Wskazane aspekty są jednymi z najważniejszych dla inwestorów zainteresowanych nabyciem certyfikatów uczestnictwa naszego funduszu – podkreślił Michał Cebula, dyrektor generalny Heritage Real Estate.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych