PARTNER PORTALU

Murapol Śląskie Tarasy już do wzięcia

Murapol wprowadził do oferty mieszkania w nowej inwestycji na katowickim Brynowie.

Autor: HouseMarket.pl 06 września 2017 09:24

Do dyspozycji klientów zostało postawionych 185 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 8,5 tys. mkw. oraz 116 miejsc postojowych usytuowanych w podziemnych halach garażowych budynków.

Inwestycja Murapol Śląskie Tarasy obejmuje dwa 6-kondygnacyjne budynki, mieszczące kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe, o najbardziej pożądanych przez klientów metrażach. Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w 2019 roku.

- Murapol Śląskie Tarasy to nasza pierwsza inwestycja zlokalizowana w Brynowie, zachodniej dzielnicy Katowic, uznawanej za jedną z najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych mieszkańcom części stolicy województwa śląskiego. Sąsiedztwo dwóch parków, liczne miejsca rekreacji oraz atrakcyjna infrastruktura sprawiają, że jest bardzo popularna wśród osób szukających mieszkań do nabycia. Dodatkowym atutem Brynowa jest bliskość głównych arterii komunikacyjnych – autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 86, które pozwalają sprawnie przemieszczać się do innych części miasta, a także łatwo wyjechać w kierunku Krakowa, Wrocławia czy Warszawy – mówi Michał Sapota Prezes Zarządu Murapol S.A.

Grupa Murapol, w ramach segmentu deweloperskiego prowadzonej działalności, od początku roku wprowadziła do sprzedaży ponad 1,3 tys. mieszkań w 9 projektach zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Najwięcej lokali Murapol zaoferował w województwie śląskim, gdzie wprowadził do sprzedaży 335 mieszkań w Katowicach i Siewierzu. Kolejne miejsca zajmują Poznań i Łódź z, odpowiednio, 259 oraz 202 nowymi lokalami w ofercie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych