PARTNER PORTALU

Murapol wybuduje domy wielorodzinne na obrzeżach Siewierza

Deweloper podpisał przedwstępną warunkową umowę kupna działek, na których będzie realizował inwestycję Siewierz Jeziorna.

Autor: housemarket.pl 16 marca 2015 17:54

W zawartej umowie Murapol zobowiązał się do kupna od spółki Chmielowskie, podmiotu zależnego od spółki ALTA,  niezabudowanych działek gruntowych o powierzchni 0,2187 ha, na których zbuduje dwa wielorodzinne budynki mieszkalne. Powierzchnia użytkowa budynków  w projekcie Siewierz Jeziorna będzie wynosić co najmniej 2,5 tys. mkw.

Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie do 30 listopada 2015r. po spełnieniu łącznie następujących warunków: sporządzeniu ostatecznej koncepcji architektonicznej budowy wielorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z uzgodnieniem treści służebności gruntowych, uzyskaniu przez Murapol S.A. prawomocnej, ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę oraz do dnia zawarcia przyrzeczonej umowy zawarcia umów rezerwacyjnych sprzedaży co najmniej 10 lokali mieszkalnych.

Umowa z Murapolem to ważny etap w rozwoju projektu, którego biznesowa koncepcja opiera się na sprzedaży przygotowanych pod inwestycje mieszkaniowe, handlowo-usługowe i przemysłowe działek
zewnętrznym deweloperom.

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi po zawarciu przyrzeczonej umowy sprzedaży. Do końca 2016 roku Murapol będzie miał również prawo pierwszeństwa w nabyciu działek przeznaczonych w kolejnych kwartałach inwestycji na budowę wielorodzinnych budynków mieszkalnych o powierzchni mieszkalnej 8 tys. mkw.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych