PARTNER PORTALU

Murawa Park. Mieszkania obok Cytadeli

Przy ulicy Hercena w Poznaniu, tuż obok ulicy Murawa, powstanie nowa inwestycja deweloperska. Projekt Murawa Park to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami.

Autor: housemarket.pl 29 stycznia 2018 12:14

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu 41 - 71 m kw., a także jedno mieszkanie sześciopokojowe o powierzchni 156 mkw. Deweloper Grupa Partner, będący inwestorem, zaplanował także przygotowanie podziemnej hali garażowej. Znajdzie się tam miejsce na 29 aut. Zaplanowano lokal handlowo-usługowy o powierzchni 163 mkw. Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim, a prace na terenie inwestycji już się rozpoczęły.

- Wśród naszych mieszkańców nie zabraknie młodych rodzin z dziećmi. Z myślą o nich, zaprojektowaliśmy aż pięć mieszkań z 3 pokojami, a są też lokale o większym metrażu. Warto zwrócić uwagę na lokalizację, ponieważ inwestycja Murawa Park sąsiaduje z Parkiem Czarneckiego - mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Jak przekonuje przedstawiciel inwestora, kilkaset metrów od planowanego osiedla znajduje się znany Park Cytadela, gdzie mieszkańcy zapewne będą spędzać sporo czasu. Z racji tego, że inwestycja jest usytuowana w sercu Starych Winograd, wszystkie ważne punkty handlowo-usługowe będą w pobliżu. Tuż obok znajdują się między innymi placówki edukacyjne. Przystanek tramwajowy przy ulicy Murawa, 500 m od inwestycji, zapewnia komfortową komunikację ze ścisłym centrum Poznania.

Murawa Park to piąta inwestycja na terenie Poznania, rozwijana przez dewelopera Grupa Partner. W dzielnicy Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, u zbiegu ulic Sarniej i Sośnickiej budowlańcy przekształcają na budynek mieszkalny XIX-wieczny, historyczny młyn.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych