PARTNER PORTALU

Myśliwska Park. Nowe mieszkania w Płaszowie

Realizowany przez Okland Developer Myśliwska Park w Krakowie składa się z 40 mieszkań w kameralnym budynku. Powstaje w Płaszowie podgórskim, jednym z najszybciej rozwijających się rejonów Krakowa.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 14:09

Deweloper otrzymał pozwolenie na budowę Myśliwskiej Park w grudniu 2016 r. W niewielkim, przyjaznym rodzinie budynku zaprojektowano lokale o metrażach od 31,5 mkw. do 177,5 mkw. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub przylegający do niego ogródek.

Podgórski Płaszów, gdzie powstaje osiedle,  to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie rejonów Krakowa. Inwestycja Myśliwska Park przylega bezpośrednio do miejskiego parku z bardzo dobrze urządzonym placem zabaw dla dzieci. W bliskiej odległości od budynku znajdują się: Park Rzeczny Ogród Płaszów, Zalew Bagry oraz Staw Płaszowski.

Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dojazd do centrum Krakowa i bezproblemowe połączenie z ważnymi węzłami komunikacyjnymi oraz obwodnicą miasta. Mieszkańcy Myśliwska Park będą mieli korzystny dostęp zarówno do komunikacji miejskiej w obu jej formach jak i do nowoczesnych ścieżek rowerowych.

Komfort użytkowania budynku zapewni nie tylko zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz urządzeń technicznych ale również zapewnienie mieszkańcom ogrzewania i ciepłej wody z sieci MPEC.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych