PARTNER PORTALU

Na osiedlu Dębowe Tarasy pojawiły się Mieszkania dla Młodych

W ofercie katowickiego osiedla Dębowe Tarasy Mieszkania pojawiły się mieszkania spełniające wymogi programu Mieszkanie dla Młodych. Ofertę promuje nowa kampania informacyjno-reklamowa dewelopera IMMOFINANZ Group.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2015 11:31

– Nowoczesne mieszkania w centrum Katowic w ramach programu „MdM” dotychczas były praktycznie nieosiągalne. W dużych miastach łatwiej o takie w lokalizacjach peryferyjnych. Postanowiliśmy to zmienić i wyselekcjonowaliśmy lokale odpowiednie pod kątem programu – mówi Angelika Cholewka, manager sprzedaży III etapu osiedla Dębowe Tarasy. Wybrane mieszkania są trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 65 do 79 mkw.

W aktualnej ofercie ukończonego III etapu Dębowych Tarasów przeważają duże mieszkania. Jak podkreśla Angelika Cholewka, to charakterystyczne na obecnym etapie sprzedaży, kiedy dwie trzecie mieszkań znalazło już nabywców. Stąd też w większym stopniu akcentowane są teraz walory osiedla, jako miejsca doskonałego do zamieszkania dla rodzin – dobrze skomunikowanego, bezpiecznego, z łatwym dostępem do udogodnień miejskiej infrastruktury.

Znajduje to odzwierciedlenie w aktualnej kampanii dewelopera, która wykorzystuje wizerunek rodziny. Jej kolejne odsłony zaplanowane są na kolejne miesiące. Kampania prowadzona jest w mediach tradycyjnych (prasa), społecznościowych (Facebook) oraz z wykorzystaniem internetowych narzędzi reklamowych (np. Google).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych