PARTNER PORTALU

Na Osiedlu Gdyńskim mieszka się w żeglarskim stylu

W lutym tego roku Allcon zakończył odbiory mieszkań w budynku nr 1 na Osiedlu Gdyńskim. Obecnie trwają prace na poziomie drugiego piętra oraz na dachu budynku drugiego.

Autor: HouseMarket.pl 22 marca 2016 17:20

Osiedle Gdyńskie jest usytuowane na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Mieszkania liczą od 35 mkw. do 78 mkw. w układach od dwupokojowych do czteropokojowych.

 

 Osiedle wyróżnia się spójną, stylizowaną na kurort zabudową. Zastosowano formy proste i geometryczne, których monotonię przełamują cofnięte kondygnacje budynków. Dyskretna elegancja kameralnych, dwupiętrowych zabudowań stanowi wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z charakterystyczną dla architektury kurortów białą kolorystyką elewacji.

Balkony ozdobiono szklanymi balustradami, a we wnętrzach zastosowano marynistyczne rozwiązania aranżacyjne. Klasyczne, żeglarskie motywy czerpane z pokładów jachtów odzwierciedlają marynarską tradycję Gdyni. Budynki wyposażono w podziemne hale garażowe. W wytypowanych sekcjach mieszkaniowych deweloper zwiększył komfort poprzez zastosowanie wind osobowych, które będą łączyły poziom hal garażowych z częścią mieszkaniową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych