PARTNER PORTALU

Na osiedlu Sosnowy Las mieszkania są blisko natury

Sosnowy Las to zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Znajdą się w nich mieszkania od 32 mkw. do 94 mkw. Kompleks zostanie wkomponowany w istniejący las.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2016 11:02

Teren, na który powstaje osiedle jest zlokalizowany w lewobrzeżnej części miasta, na wysokości Kępy Bazarowej, usytuowany mniej więcej w równej odległości od obu toruńskich przepraw przez Wisłę – „starego” Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz „nowego” im. gen. Elżbiety Zawackiej.

Realizacja całego osiedla budowanego przez dewelopera Pres zostanie podzielona na kilka etapów. W projektowanych budynkach mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 32 mkw. do 94 mkw. Mieszkania na parterze dysponować będą własnymi, prywatnymi ogródkami, a pozostałe lokale wyposażono w przestronne tarasy lub balkony.

Mieszkańcom udostępnione zostaną wózkownie, komórki lokatorskie i schowki. Na terenie osiedla stanie prywatne przedszkole. W każdym budynku zaprojektowano windy. Deweloper wybuduje także podziemne hale garażowe.

Jedną z podstawowych zalet projektu osiedla Sosnowy Las jest umiejętne wkomponowanie całego zespołu budynków w istniejący las – o przewadze drzew iglastych – zlokalizowany w południowo-wschodnim narożniku terenu.

Obszar ten stanowić będzie dodatkową przestrzeń przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla, jako teren rekreacyjny. Deweloper przewidział m.in. boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, siłownie plenerową, stoły do gry w szachu i w ping ponga.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych