PARTNER PORTALU

Na wrocławskich Złotnikach powstanie nowe osiedle

Firma Budotex chce wybudować nowe osiedle wielorodzinne na Złotnikach. W kameralnych budynkach przy ul. Opoczyńskiej powstanie  101 mieszkań z podziemnymi garażami.

Autor: HouseMarket.pl/Grażyna Kuryłło 20 lipca 2016 15:59

Wrocławski deweloper jest już w trakcie uzyskiwania pozwolenia na tę realizację. Nowa inwestycja Budotex będzie zlokalizowana przy ul. Opoczyńskiej na Złotnikach. Teren o powierzchni blisko 0,9 ha miasto wystawiło w ubiegłym roku na sprzedaż za cenę 2,9 mln złotych. Grunt od samego początku był przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną.

Osiedle Hibiskus będzie stanowić kompleks sześciu budynków trzykondygnacyjnych z podziemnymi garażami o łącznej kubaturze ponad 42,3 tys. metrów sześciennych. Mieszkania będą mieć od ok. 39 do 100 mkw. powierzchni. Każde z nich posiadać będzie balkon, antresolę lub taras z nawierzchnią trawiastą.

Budynki znajdą się w drugiej linii zabudowy, a więc z dala od ruchliwej ulicy Kosmonautów. Zdaniem Budotex, o atrakcyjności nowej inwestycji decyduje dobra komunikacja z centrum miasta, ale też malownicza i już teraz popularna lokalizacja.

W najbliższym sąsiedztwie nowego osiedla znajduje się Park Złotnicki oraz rozległe tereny zielone, ciągnące się wzdłuż brzegów rzeki Bystrzycy. Na przyszłych mieszkańców czeka też łatwy dostęp do sklepów, usług oraz oferty edukacyjnej dla dzieci - w pobliżu znajduje się m.in. szkoła podstawowa i gimnazjum.

– Osiedle Hibiskus to oferta skierowana do szerokiego grona nabywców. W naszej grupie docelowej znajdują się zarówno single szukający wygodnej kawalerki w atrakcyjnej cenie, jak i rodziny z dziećmi, poszukujące większego metrażu i komfortu. Z myślą o najmłodszych planujemy stworzenie m.in. dwóch placów zabaw na terenie osiedla – mówi Michał Trejgis z Budotex.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych