PARTNER PORTALU

Nadolnik Compact Apartments. Nie tylko do zamieszkania

Trwa regularna budowa przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. W tym miejscu, przy Parku ks. Tadeusza Kirschke powstanie kompleks kilku budynków, w których znajdą się smart apartamenty wraz z pełnym zapleczem.

Autor: housemarket.pl 24 listopada 2017 11:46

Na początku października rozpoczęła się budowa pierwszego budynku Nadolnik Compact Apartments, stanowiącego I etap całego kompleksu. Z dnia na dzień odnotowywane są kolejne postępy. Powstały już ściany na II piętrze.

– Inwestycja ruszyła zgodnie z harmonogramem i jesteśmy gotowi na zmienne warunki atmosferyczne zarówno jesienią, jak i zimą – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

W pierwszym budynku znajdzie się 213 smart apartamentów o metrażu 19 – 51 mkw. Ta część przedsięwzięcia ma być gotowa według planów we wrześniu 2018. Przedsięwzięcie w pełni wpisuje się w trend na rynku nieruchomości – tzw. smart apartamenty zyskują na popularności. To niewielkie lokale, w których znajdują się: aneks kuchenny, toaleta i miejsce do pracy oraz wypoczynku. Każdy z nich jest więc osobną, samodzielną przestrzenią. Jak informuje przedstawiciel dewelopera, smart apartamenty w ramach projektu są skierowane między innymi do ludzi młodych, będących na początku kariery zawodowej. Z pewnością dobrze poczują się tu chociażby studenci, czy absolwenci szkół wyższych.

– Inwestycja powstaje z myślą o klientach, którzy chętnie inwestują w nieruchomości. Zakup smart apartamentu pozwoli ulokować nadwyżkę kapitału, a dodatkowo na tym zarobić, uzyskując roczną stopę zwrotu na poziomie nawet powyżej 7,5 proc. – zauważa Michał Wawrzyniak, reprezentujący Grupę Partner.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych