PARTNER PORTALU

Najbardziej prestiżowy etap Domu w Dolinie Trzech Stawów na starcie

Okam startuje z ostatnim etapem Domu w Dolinie Trzech Stawów - swojej sztandarowej inwestycji w Katowicach. Budynek będzie najbardziej prestiżową częścią projektu: stanie najbliżej stawów, a większość mieszkań będzie posiadała widok na wodę i park.

Autor: HouseMarket.pl 01 sierpnia 2017 09:42

Generalnym wykonawcą III etapu Domu w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach będzie firma Hochtief Polska. Operacyjnie za realizację odpowiada krakowski oddział firmy.

- Poprzednie etapy były również realizowane przez Hochtief Polska. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a i Klienci docenili jakość mieszkań o czym świadczą wyróżnienia dla naszego projektu, m.in. nagroda Housemarket Silesia Awards w kategorii „Lofty i Apartamenty” - mówi Arie Koren, CEO Okam.

W ostatnim etapie, podobnie jak i w poprzednich, do wykończenia zostaną użyte wysokiej jakości materiały budowlane: klinkier, drewno, aluminium i naturalny kamień. Korytarze zostaną wyłożone elegancką wykładziną dywanową, która zapewnia dodatkowe wyciszenie części wspólnych. Wyróżnikiem budynku jest zastosowanie dużych drewnianych okien.

W ramach przedsięwzięcia powstanie 99 mieszkań oraz 150 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Komfortowe mieszkania będą dostępne w dużej rozpiętości metrażu: od 27 mkw. do 166 mkw. i na niektórych kondygnacjach posiadają ponadstandardową wysokość, która wynosi 3 metry.

Prace ruszą z początkiem września br. Przewidywany termin zakończenia budowy w maju 2019 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych