PARTNER PORTALU

Najnowsze inwestycje mieszkaniowe - jeszcze na planie

Deweloperzy postanowili wykorzystać boom na rynku mieszkaniowym i zapowiadają nowe projekty. Przedstawiamy wybrane inwestycje, których budowa i sprzedaż ruszy jeszcze w 2015 r.


Autor: HouseMarket.pl 02 września 2015 11:43

Przed nami najgorętszy czas na rynku mieszkaniowym. Deweloperzy zapowiadają nowe inwestycje i kolejne etapy już budowanych osiedli lub kompleksów mieszkaniowych.

Inpro planuje wprowadzić do oferty 36 domów jednorodzinnych na osiedlu Golf Park w Tuchomiu oraz uruchomić dwie nowe inwestycje: Osiedle Harmonia Oliwska (90 lokali) i Osiedle Azymut w Gdyni (100 lokali).

OKAM Capital rusza ze sprzedażą mieszkań i apartamentów nowej inwestycji Vista. Budowa inwestycji zgodnie z aktualnym pozwoleniem na budowę rozpocznie się jesienią 2015 roku, a zakończy w 2017.

W najbliższych dniach ruszy realizacja Nowego Korczaka w Kaliszu. W ramach pierwszego etapu inwestycji FB Antczak powstanie budynek na 71 mieszkań.

307 mieszkań o metrażu od 25 do 88 mkw. w sąsiedztwie Odry - to najnowsza inwestycja Vantage Development. W czwartym etapie Promenad Wrocławskich powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki z szóstym piętrem jako dominantą i podziemnym parkingiem. Mieszkania parterowe oraz na ostatnim piętrze posiadać będą przestronne tarasy – te pierwsze o pow. od 13 do 61 mkw., te drugie o pow. od 5 do 24 mkw.

Budimex Nieruchomości rozpocznie budowę kolejnych etapów osiedla Pod Słońcem na stołecznym Bemowie, wprowadzi do oferty kolejny etap osiedla powstającego w ramach projektu Nowe Czyżyny, a w Poznaniu – trzecią część inwestycji Przy Rolnej. W tym etapie osiedla inwestor zaplanował trzy pięciopiętrowe budynki z 302 mieszkaniami.

Dom Development, w trzecim i czwartym kwartale br. planuje realizację około 900 mieszkań w pięciu lokalizacjach. Wśród zapowiadanych na drugie półrocze nowych projektów znajdzie się m.in. Nowosolipsowska (114 mieszkań) na Ochocie oraz trzeci etap Bukowińskiej (181 mieszkań) na Mokotowie.

Grupa Waryński wspólnie z Polnordem planują wprowadzić do sprzedaży trzeci etap Stacji Kazimierz, budowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Do oferty ma trafić 88 lokali. Polnord zamierza rozbudowywać gdańskie osiedle 
2 Potoki, planuje też budowę pięciu budynków 
z 280 mieszkaniami w Kowalach koło Gdańska i nowe mieszkania na osiedlu Tęczowy Las.

Dantex ruszył ze sprzedażą i budową jednych z pierwszych w naszym kraju mikro-mieszkań. Ceny za mkw. w inwestycji Wolska Kwadrat zaczynają się od 8,5 tys. zł.

W II półroczu 2015 roku J.W.Construction rozpocznie budowę i sprzedaż Osiedla One przy ulicy Marcina z Wrocimowic w Warszawie oraz Osiedla Zielona Dolina II etap I na warszawskiej Białołęce.

Z kolei Robyg zaplanował na drugą połowę roku start kilku nowych projektów, m.in. projekt Stacja Nowy Gdańsk i sąsiadujące z nim osiedle Lawendowe Wzgórza.

Archicom w drugiej połowie 2015 rozbuduje, m.in. osiedle mieszkaniowe Olimpia Port we Wrocławiu. Na Olimpii Port powstaną trzy nowe budynki w sąsiedztwie terenów zielonych i reprezentacyjnego placu przy cegielni.

Na początku trzeciego kwartału ruszą prace nad nowym projektem Wawel Service w Krakowie. W Piasta Park powstaną 224 mieszkania o powierzchni od 28 do 65 mkw.

Do końca 2015 roku i2 Development planuje włączyć do oferty min. 10 inwestycji. Jako pierwsze pojawią się w niej apartamenty na terenie Bulwaru Staromiejskiego.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych