PARTNER PORTALU

Nickel Development czeka na finał sprzedaży w Warzelni

W Warzelni pozostało już tylko 10 domów i 10 apartamentów. W ofercie promocyjnej obowiązującej do końca lutego można kupić dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 89,45 mkw. Jego obniżona cena wynosi 685 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 23 lutego 2016 14:08

Warzelnia to unikalna poznańska inwestycja mieszkaniowa na Malcie w Poznaniu. Inwestor oferuje apartamenty, mieszkania oraz wille miejskie o wysokim standardzie. Nickel Development zadbał o to, aby w każdym mieszkaniu znalazły się: zewnętrzne rolety, centralny odkurzacz, system alarmowy i klimatyzacja.

Deweloper prowadzi pracę nad zabudową terenu od 2012 r. Projekt zakłada rewitalizację budynku z 1872 r., budowę trzykondygnacyjnego obiektu na 66 mieszkań, dwóch willi miejskich i 28 domów w zabudowie szeregowej. Apartamenty są od jednopoziomowych do trzypoziomowych. Mają okna wysokie na blisko sześć metrów, antresole w pokojach dziennych, ogrody zimowe i łazienki z widokiem na gwiazdy.

Pierwszy etap prac nad kompleksem apartamentów na Kobylimpolu został już ukończony. W kolejnym etapie deweloper skoncentruje się na rewitalizacji zabytkowego gmachu browaru, w którym dodatkowo może powstać winiarnia, restauracja lub połączony z restauracją browar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych