PARTNER PORTALU

Nietuzinkowy apartamentowiec City Corner wkrótce z dachem

Budowa nietypowego apartamentowca na warszawskim Ursynowie weszła w nową fazę budowy. Z placu wyjechały już dźwigi, a City Corner zyskuje nietypowy dach, którego pokrycie będzie wykonane z płyt włókno-cementowych.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2016 09:29

Apartamentowiec powstaje w ostrych granicach działki budowlanej przy ul. Dzwonniczej o powierzchni 1252 mkw. Projektantem budynku jest pracownia Kaps Architekci. Łączna powierzchnia terenu inwestycji wynosi 1452 mkw., przy czym na powierzchnię zabudowy przypada 675 mkw. Z kilku powodów budynek będzie miał reprezentacyjny wygląd. Ma on ciekawe pochylone i podcięte ściany w narożnikach budynku na parterze.

City Corner jest budynkiem o dwóch kondygnacjach podziemnych (garaże na 44 samochody) oraz czterech nadziemnych. Parter całkowicie zajmą trzy lokale usługowe. Budynek pomieści 27 mieszkań, zarówno kawalerek, jak i apartamentów. Cechą charakterystyczną budynku są niesymetrycznie umieszczone okna, skosy i ożywiające budynek duże przeszklenia na parterze. Budynek zaprojektowany jest w kształcie litery L z elewacjami-pierzejami zlokalizowanymi wzdłuż ul. Dzwonniczej i wewnętrznego osiedlowego ciągu drogowego równoległego do Al. KEN.

Głównym wykonawcą obiektu jest Totalbud.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych