PARTNER PORTALU

Nietypowe osiedle powstanie na... skale

Trzy budynki na ponad 150 mieszkań wybuduje w Kielcach firma Becher. Nowe osiedle na Ślichowicach będzie mieć nowoczesną formę i naprawdę wyjątkową lokalizację.

Autor: HouseMarket.pl 29 marca 2016 09:53

Nowa inwestycja deweloperska spółki Becher Development to budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami w poziomie piwnic.

Jako, że inwestycja położona jest w sąsiedztwie skalnego rezerwatu „Ślichowice”, jej fundamenty oparte są na istniejących tam solidnych, skałach kamiennych. Stąd bierze początek nazwa nowej inwestycji Becher na skale.

Ekspozycja budynków w przeważającej części południowa. W części mieszkań wschodnia i zachodnia. Daje to możliwość ukierunkowania stref dziennych mieszkań na widok wzgórz : Karczówki, Grabiny, Dalni i Bruszni, przy zachowaniu odpowiednich warunków nasłonecznienia i oświetlenia mieszkań światłem naturalnym.

Dojazd do inwestycji z narożnika ul. Massalskiego i ul. Triasowej dale możliwość dobrej komunikacji do istniejących w całej dzielnicy obiektów usługowych, handlowych - zarówno samochodami osobowymi, jak i komunikacją miejską z istniejącej pętli autobusowej i znajdującego się tamże mini-dworca komunikacyjnego.

Deweloper zaplanował zróżnicowane wielkości mieszkań od 31,15 do 117 mkw. Zaproponowana przez architektów forma brył i detali architektonicznych obiektów, utrzymana w prostej i oszczędnej stylistyce.

Firma ma już pozwolenie na budowę. Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych