PARTNER PORTALU

Noc w Zamojskiej od Nowa

Zamojska od Nowa zaprasza 4 czerwca na dzień i noc otwartą w inwestycji, organizowaną przy okazji lubelskiego festiwalu "Noc Kultury".

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2016 14:28

Zamojska od Nowa będzie budynkiem wielorodzinnym o trzech kondygnacjach nadziemnych. Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw.

Na drugim powstanie tyle samo lokali, będą to jednak układy dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw. Miejscami wysokość poziomu antresoli dochodzi do 3,5 m, co stwarza fantastyczne możliwości aranżacyjne przy wykorzystaniu istniejących skosów.

System ten pozwala np. wyraźnie oddzielić część dzienną na jednym poziomie, a antresolę przeznaczyć na przestrzeń sypialną. W takich mieszkaniach oba poziomy stanowią odrębne części, a występujące dodatkowe skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).

Budynek przy ul. Zamojskiej 8 będzie miał jedną kondygnację podziemną, w której zaprojektowano 40 miejsc postojowych i pomieszczenia gospodarcze. W kamienicy będzie jedna winda i stanowiska do parkowania rowerów.

Na parterze Zamojskiej 8 powstaną trzy lokale z nieuciążliwymi usługami, z możliwością ich dowolnej aranżacji. Może być to miejsce np. na przedszkole, działalność medyczną czy biurową.

Inwestycja zaprojektowana jest z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej. Projekt, kolorystyka oraz wygląd powstającego budynku został uzgodniony z konserwatorem zabytków, ponieważ nieruchomość mieści się w strefie ochrony konserwatorskiej.

Zamojska od Nowa ma dobrą komunikację i połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Sąsiedztwo lubelskich błoni idzie również w parze z bliskością centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych