PARTNER PORTALU

Noraco buduje osiedle na skraju puszczy

Dwupiętrowe apartamentowce Osiedla Podbórzańska powstają na szczecińskim Warszewie, w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej. Obecnie Noraco buduje dwa przedostatnie budynki pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 13:12

Noraco jest w trakcie budowy siódmego i ósmego z dziewięciu budynków wchodzących w skład pierwszego etapu osiedla. Trwa jego sprzedaż. Jeszcze w tym roku deweloper planuje rozpocząć budowę drugiego etapu.

Firma położyła duży nacisk na niski koszt użytkowania mieszkań. Każdy z budynków wyposażony jest w indywidualną kotłownię gazową, będącą współwłasnością mieszkańców. Koszt energii zużytej na ogrzanie lokalu oraz przygotowanie ciepłej wody jest obniżony do minimum dzięki wyposażeniu jej w wysokosprawny kocioł kondensacyjny.

Mieszkańcy partycypują jedynie w kosztach obsługi kotłowni – systemu najtańszego oraz najmniej kłopotliwego w użytkowaniu oraz pozwalającego na wyeliminowanie instalacji gazowej z mieszkań.

Niemal wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony - od 7 do nawet 17 mkw. Lokale położone na parterze przypisane mają tarasy - nawet 37 mkw., lub ogródki - w wielu przypadkach kilkukrotnie większe od powierzchni mieszkania.

Wszystkie budynki mają kondygnację podziemną z 14 boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi o zróżnicowanej powierzchni.

Atutem osiedla jest dogodny dojazd do centrum ul. Duńską łączącą się z obwodnicą śródmiejską. Dotarcie do ścisłego centrum Szczecina zajmuje ok. 10 minut. Od strony północnej, kilkaset metrów od osiedla rozpoczyna się Puszcza Wkrzańska.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych