PARTNER PORTALU

Noraco buduje osiedle na skraju puszczy

Dwupiętrowe apartamentowce Osiedla Podbórzańska powstają na szczecińskim Warszewie, w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej. Obecnie Noraco buduje dwa przedostatnie budynki pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 13:12

Noraco jest w trakcie budowy siódmego i ósmego z dziewięciu budynków wchodzących w skład pierwszego etapu osiedla. Trwa jego sprzedaż. Jeszcze w tym roku deweloper planuje rozpocząć budowę drugiego etapu.

Firma położyła duży nacisk na niski koszt użytkowania mieszkań. Każdy z budynków wyposażony jest w indywidualną kotłownię gazową, będącą współwłasnością mieszkańców. Koszt energii zużytej na ogrzanie lokalu oraz przygotowanie ciepłej wody jest obniżony do minimum dzięki wyposażeniu jej w wysokosprawny kocioł kondensacyjny.

Mieszkańcy partycypują jedynie w kosztach obsługi kotłowni – systemu najtańszego oraz najmniej kłopotliwego w użytkowaniu oraz pozwalającego na wyeliminowanie instalacji gazowej z mieszkań.

Niemal wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony - od 7 do nawet 17 mkw. Lokale położone na parterze przypisane mają tarasy - nawet 37 mkw., lub ogródki - w wielu przypadkach kilkukrotnie większe od powierzchni mieszkania.

Wszystkie budynki mają kondygnację podziemną z 14 boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi o zróżnicowanej powierzchni.

Atutem osiedla jest dogodny dojazd do centrum ul. Duńską łączącą się z obwodnicą śródmiejską. Dotarcie do ścisłego centrum Szczecina zajmuje ok. 10 minut. Od strony północnej, kilkaset metrów od osiedla rozpoczyna się Puszcza Wkrzańska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych