PARTNER PORTALU

Nordic Mokotów. Mieszkańcy mogą odbierać klucze

Zakończył się pierwszy etap budowy Nordic Mokotów. Budynek fińskiego dewelopera YIT otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. Trawa budowa drugiego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 21 listopada 2017 09:47

Inwestycja jest zlokalizowana w zielonej części Mokotowa przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. Pierwszy etap liczy 119 mieszkań zaprojektowanych w pełnej zgodzie z fińską filozofią designu. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a duża część lokatorów odebrała już klucze.

Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.

Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.W sprzedaży znajduje się również drugi etap Nordic Mokotów, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych