PARTNER PORTALU

Nordic Mokotów rusza w fińskim stylu

Firma YIT oficjalnie rozpoczęła inwestycję Nordic Mokotów. To pierwsze apartamenty realizowane w Polsce przez firmę z Finlandii. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest od 24 maja, a wejście na budowę na początku czerwca 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 17 maja 2016 15:50

- Myślimy o domach z uczuciem, a Nordic Mokotów pokaże to fińskim stylu - zapewnia Tomasz Konarski, prezes polskiego oddziału YIT.

Atutem projektu jest m.in. troska o środowisko naturalne. Klienci będą mogli zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.

- Nie zabraknie typowo fińskich akcentów. Tarasy i balkony będą drewniane, a część mieszkań zostanie przygotowana do wstawienia sauny – wyjaśnia Tomasz Konarski.

Deweloper planuje budowę i sprzedaż projektu w trzech fazach. Pierwsza z nich obejmuje 125 mieszkań (blisko 7,5 tys. mkw. PUM). Finalnie ma ich powstać blisko 300 (prawie 18 tys. mkw. PUM). Metraże zaczynają się od 28 mkw. a kończą na 132 mkw.

- Ponad 40 proc. naszego projektu stanowią mieszkania dwupokojowe, a 32 proc. - trzypokojowe. Na najwyższych kondygnacjach mamy 18 dwupoziomowych apartamentów z antresolami - wylicza prezes.

Okres realizacji Nordic Mokotów będzie krótszy o około pięć miesięcy, gdyż garaż i faza podziemna jest wybudowana. - Tak więc klienci, którzy do nas przyjdą zainteresowani mieszkaniami, będą mogli się do nich wprowadzić latem 2017 r. - zapewnia Tomasz Konarski.

Rozpoczęcie sprzedaży deweloper planuje już za kilka dni - 24 maja. Nordic Mokotów to pierwszy projekt mieszkaniowy YIT w Polsce. Teren o powierzchni 7.343 mkw. zlokalizowany jest w części Mokotowa, która może się pochwalić bardzo korzystnym dojazdem zarówno do centrum Warszawy, jak i do lotniska Chopina. Z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również panoramę i centrum Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych