PARTNER PORTALU

Nova Królikarnia - apartamenty nad jeziorkiem w Warszawie

Inwestycja powstanie przy ul. Jaśminowej na Mokotowie. W pierwszym etapie przewidziano 106 lokali. – Czekając na pozwolenie na budowę, przygotowaliśmy park i wykonaliśmy jeziorko – tłumaczy Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy grupy Ronson.

Autor: HouseMarket.pl 03 marca 2016 13:53

Deweloper planuje rozpocząć budowę w czerwcu tego roku, tak, by przekazać klucze do mieszkań pod koniec 2017 roku. Osiedle tworzyć ma trzykondygnacyjna zabudowa.

- Planujemy wille miejskie, czyli nieduże budynki z siedmioma apartamentami, segmenty i zabudowę bliźniaczą. Tam metraże przekroczą 100 mkw. Mniejsze mieszkania znajdą się w budynkach wielorodzinnych. Ceny będą się zaczynać od około 10 tys. zł za metr kwadratowy – opowiada Andrzej Gutowski, dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu Ronsona.

Budowę kompleksu rozplanowano na cztery lub pięć etapów. Spółka jest w trakcie procedury zakupu kolejnego gruntu przy ulicy Jaśminowej.

W parterach budynków wielorodzinnych deweloper przewiduje lokale usługowo-handlowe. - Nie chcemy wprowadzać komercji do części apartamentowej Novej Królikarni, by utrzymać jej kameralny charakter  – podkreśla Andrzej Gutowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych