PARTNER PORTALU

Nova Targowa. Rusza drugi etap

Pierwszy budynek zrealizowany przez Wikana w Tarnobrzegu w ramach inwestycji Nova Targowa ma już prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Szczęśliwi nabywcy lokali wkrótce będą mogli podpisywać umowy przenoszące własność.

Autor: housemarket.pl 29 marca 2018 15:16

Nova Targowa to pierwsza inwestycja realizowana przez Wikana w Tarnobrzegu. W ramach projektu, który powstaje w rejonie ulic Targowej i Tracza, docelowo znajdą się dwa czteropiętrowe budynki mieszkalne wielorodzinne, w których łącznie zaprojektowano sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 34 mkw. do 82 mkw.

Inwestor właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku zrealizowanego w ramach inwestycji, w którym znalazło się 45 mieszkań w metrażach od 42 mkw. do 61 mkw.

Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, zaś lokale zlokalizowane na wyższych piętrach – funkcjonalne balkony. W budynku jest winda jeżdżąca do poziomu garażu wielostanowiskowego, a dodatkowo mieszkańcy mają zapewniony dostęp do komórek lokatorskich i pomieszczeń technicznych.

Wikana przygotowuje się już do rozpoczęcia realizacji drugiego budynku w ramach inwestycji Nova Targowa. Na chwilę obecną jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy. W budynku B zaprojektowanych zostało 75 lokali mieszkalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych