PARTNER PORTALU

Nowa 5 Dzielnica pnie się w górę

Centrum Nowoczesnych Technologii realizuje inwestycję mieszkaniową Nowa 5 Dzielnica w Krakowie. W pierwszym etapie powstanie 607 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 27 czerwca 2017 10:44

  

Przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom planowane jest na III kwartał 2018 r. Wymarzone „M” można nabyć już od 6,5 tys. zł za mkw.

- Dostrzegamy siłę, jaką posiada Kraków. Nowa 5 Dzielnica to projekt mieszkaniowy, który tę siłę może wykorzystać i zapewnić mieszkańcom komfort codziennego życia. Inwestycja realizowana jest zgodnie z planem, w górę pną się pierwsze kondygnacje – mówi Jacek Taźbirek, prezes zarządu Centrum Nowoczesnych Technologii.

2 km od Wawelu

Kraków to miejsce, gdzie historia i tradycja spotyka się z nowoczesnością. Z jednej strony miasto jest dawną stolicą Polski, siedzibą królów polskich, a z drugiej bardzo ważnym ośrodkiem szkolnictwa wyższego, skupiając ogółem 180 tys. studentów, a także największym w Polsce ośrodkiem usług dla biznesu. Lokalizacja osiedla u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w dzielnicy Krowodrza, jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa powoduje, że „Nowa 5 Dzielnica” to idealny wybór zarówno dla osób poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak i nabywców inwestujących w lokale pod wynajem. Ze względu na swoje centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół czy innych obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego – osiedle stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią codzienny komfort.

Inwestycja w jakość życia

„Nowa 5 Dzielnica” oferuje bardzo dobrze rozplanowane mieszkania, od tych najbardziej poszukiwanych o powierzchni do 45 mkw., po prawie 100-metrowe apartamenty. Wszystkie posiadać będą przestronne tarasy lub loggie. Lokale na parterze dysponować będą własnymi ogródkami. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały również cichobieżne windy – nawet po dwie na każdą klatkę, które dowiozą użytkowników do dwupoziomowej hali garażowej. Powstaną w nich liczne miejsca parkingowe w ilości równej ilości mieszkań, natomiast na zewnątrz zapewnione zostaną miejsca naziemne specjalnie dla gości odwiedzających mieszkańców oraz zewnętrzny parking dla rowerzystów.

Nowa 5 Dzielnica to miejsce, w którym przede wszystkim każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Inwestycja objęta zostanie całodobowym monitoringiem, a na terenie osiedla dzieci będą mogły korzystać z dwóch bezpiecznych, edukacyjnych placów zabaw. Deweloper oferuje również dodatkowe bonusy w postaci przedszkola na terenie osiedla o powierzchni 1200 m2, co zapewni rodzicom komfort bliskiego przekazania dziecka w dobre ręce bez porannego odwożenia samochodem.

- Inwestujemy w jakość życia i sposób spędzenia wolnego czasu. Stworzyliśmy projekt, w którym każdy może znaleźć swoje wymarzone mieszkanie. Od singla i młodych małżeństw po rodziny z dziećmi. Osiedle „Nowa 5 Dzielnica” to miejsce przyjazne także zwierzętom. Na terenie inwestycji znajdzie się przestronny, zamknięty wybieg dla psów. Mamy również szereg promocji dla naszych Klientów, takie jak bezpłatne ubezpieczenia na życie czy 25-proc. rabatu na wyposażenie mieszkania w ponad 700 sklepach aranżacji wnętrz – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu w Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k.

Na jakość życia wpływa również wystrój osiedla. Dlatego deweloper zapewnił przemyślany autorski projekt infrastruktury i krajobrazu. W ramach inwestycji powstanie mała architektura parkowa: liczne aleje spacerowe, ławki i latarnie wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią.

Nową 5 Dzielnicę zrealizują firmy Budimex i Eiffage. Kontrakt Budimeksu obejmuje budynki A4 oraz A5, natomiast umowa konsorcjum Eiffage Polska Serwis i Eiffage Polska Budownictwo dotyczy budynków A2 i A3. W obu przypadkach prace budowlane mają zakończyć się do 8 maja 2018 r., a do 31 sierpnia 2018 r. budynki mają uzyskać ostateczne pozwolenie na użytkowanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych