PARTNER PORTALU

Nowa 5 Dzielnica sprzedaje coraz więcej

W IV kwartale ubiegłego roku Centrum Nowoczesnych Technologii odnotowała sprzedaż w ramach inwestycji Nowa 5 Dzielnica sprzedaż na poziomie 122 lokali. Tym samym w całym 2017 r. sprzedała 295 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 25 stycznia 2018 11:49

- To dla nas bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że sprzedaż mieszkań w Nowej 5 Dzielnicy rozpoczęliśmy dopiero pod koniec marca 2017 r. Tak naprawdę wyniki za ubiegły rok pokazują efekt 8miesięcznej sprzedaży. 36 mieszkań sprzedanych w miesiącu w jednej inwestycji to duży sukces – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu w CNT. 

W pierwszym etapie inwestycji Nowa 5 Dzielnica u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, w ścisłym centrum Krakowa, powstanie 606 mieszkań. Inwestycja oferuje szeroki wachlarz lokali o zróżnicowanych powierzchniach, od kawalerek po przestronne 4 pokoje. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon, loggia lub prywatny ogród. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wygodne miejsca parkingowe w dwupoziomowym garażu dla każdego mieszkania i dla gości. Niewątpliwą zaletą inwestycji są również: osiedlowe przedszkole, trzy edukacyjne place zabaw, przestronny wybieg dla psów, a także parking zewnętrzny dla rowerów oraz wózkownie.

- Już cztery budynki osiągnęły pełną wysokość i obecnie są w stanie surowym otwartym. Dążymy do tego, aby jak najszybciej doprowadzić je do stanu surowego zamkniętego. Termin przekazania kluczy mieszkańcom planowany jest na III kwartał tego roku – dodaje A. Karczykowski. 

Nowa 5 Dzielnica położona jest w sąsiedztwie najważniejszych szkół i uczelni wyższych oraz punktów usługowo-handlowych, gwarantuje szybki dostęp do rekreacyjnej i biznesowej części centrum Krakowa. Spacer do rynku Starego Miasta przyszłym mieszkańcom zajmie zaledwie 30 min.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych