PARTNER PORTALU

Nowa 5 Dzielnica. W tempie do przodu

Zawisła wiecha na kolejnych budynkach inwestycji Nowej 5 Dzielnicy, zlokalizowanej w Krakowie. W ramach projektu ma powstać 1 450 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 11 grudnia 2017 15:26

W pierwszym etapie budowy osiedla Nowa 5 Dzielnica powstają równolegle cztery obiekty: A2, A3, A4 i A5, na łącznie 606 lokali. Zrealizowane budynki A2, A3, A4 i A5 w stanie surowym otwartym posiadają do 7-8 oraz 7-9 kondygnacji naziemnych oraz analogicznie 125, 128, 187 i 166 mieszkań.

W kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i dwupoziomowy garaż. Generalnymi wykonawcami pierwszego etapu inwestycji jest Eiffage Polska w zakresie budynków A2 i A3 oraz Budimex w zakresie budynków A4 i A5.

Nowa 5 Dzielnica to inwestycja powstająca na działce ponad 54 tys. mkw w centrum Krakowa,
u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Przewagę inwestycji nad konkurencją stanowi nie tylko lokalizacja, ale przemyślany projekt i wysoki standard wykończenia w atrakcyjnej cenie, rozpoczynającej się już od 6500 zł za mkw. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do osiedlowego przedszkola, trzech edukacyjnych placów zabaw, a ich czworonożnym pupilom do zamkniętego wybiegu dla psów. W bliskiej odległości znajdują się punkty oświatowe, handlowo – usługowe i biznesowe centrum Krakowa.

Docelowo na terenie inwestycji powstanie 1 450 mieszkań. Deweloper w ramach pierwszego etapu sprzedał do tej pory ok. 30 proc. lokali. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych