PARTNER PORTALU

Nowa inwestycja J.W. Construction w przedsprzedaży

J.W. Construction uruchomiło przedsprzedaż Willi One na warszawskim Tarchominie. W nowej inwestycji deweloper oferuje dwu- i trzypokojowe mieszkania w cenie 6,36 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2015 14:11

Willa One przy ulicy Marcina z Wrocimowic to elegancki budynek, wyróżniający się licznymi przeszkleniami i wygodnymi balkonami. Niska zabudowa, zieleń otoczenia, piękne widoki i bliskość natury nadaje osiedlu wyjątkowo rodzinny i przytulny charakter. Willa One składa się z trzech kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego, wyposażonego w 18 miejsc postojowych. W budynku znajduje się 21 lokali dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 40 do 53 mkw. 

- Budowę planujemy zakończyć w listopadzie 2016 r. – powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding. Białołęka, gdzie znajduje się Willa ONE jest najdynamiczniej rozwijającą się dzielnicą Warszawy, powstaje tu zarówno dużo ośrodków edukacyjnych i kulturalnych, jak i zwiększa się ilość udogodnień w zakresie transportu publicznego. Jako deweloper uczestniczymy aktywnie w rozwoju dzielnicy, w tym szczególnie wspieramy budowę dróg dla dobrych rozwiązań komunikacyjnych - dodaje.

Na terenie inwestycji będzie znajdował się plac dla najmłodszych mieszkańców oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych