PARTNER PORTALU

Nowa inwestycja spółki Robyg z kamieniem węgielnym

Rusza budowa osiedla Modern Żoliborz. W pierwszym etapie inwestycji spółki Robyg powstanie 139 nowoczesnych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 21 maja 2015 09:09

W ramach Modern Żoliborz Residence w sprzedaży znajduje się ok. 140 funkcjonalnych lokali mieszkalnych. Kompleksowe podejście do projektowania przestrzeni miejskiej – które jest charakterystyczne dla Robyg – sprawia, że w projekcie znajdują się m.in. plac zabaw dla najmłodszych, tereny zielone oraz lokale handlowo-usługowe. Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Przasnyskiej w Warszawie. 

Bogata oferta Modern Żoliborz Residence zawiera zróżnicowane metrażowo mieszkania – od kawalerek do czteropokojowych przestronnych apartamentów, o powierzchni od 39 do 94 mkw. Niebanalne rozwiązania architektoniczne, precyzyjne wykończenie detali oraz dobór materiałów najwyższej jakości sprawiają, że mieszkańcy mogą poczuć się komfortowo i wyjątkowo. Całości dopełnia nowoczesny system zarządzania mieszkaniami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W ramach usługi Smart House można zdalnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem i ochroną swojego mieszkania.

- Nasza obecność na rynku deweloperskim nie sprowadza się wyłącznie do budowy mieszkań, jesteśmy w pełni świadomi naszej odpowiedzialności za rozwój dzielnic, w których inwestujemy. Dlatego w naszych projektach, w tym na Żoliborzu, przyszli mieszkańcy mogą odnaleźć doskonale zaaranżowaną zieleń miejską oraz liczne obiekty użyteczności publicznej, które gwarantują wszystko to, co jest potrzebne do wygodnego życia w obrębie miasta. Nasze kompleksowe podejście do tworzenia nowych osiedli oraz atrakcyjna relacja ceny do jakości, niezmiennie wpływają na duże zainteresowanie nabywców projektami – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu i dyrektor operacyjny Robyg.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych