PARTNER PORTALU

Nowa inwestycja Wawel Service już w sprzedaży

Wawel Service rozpoczął sprzedaż nowej krakowskiej inwestycji - Piasta Park. Deweloper zaplanował tu 224 mieszkania. Niektóre z nich będą dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny zaczynają się od 3999 zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2015 12:55

Kolejny krakowski projekt Wawel Service ulokowany zostanie w sąsiedztwie parku rekreacyjnego otaczającego Fort „Mistrzejowice”. 9-kondygnacyjny obiekt powstanie u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach. Znajdą się w nim lokale od 28 metrowych kawalerek do 65 metrowych apartamentów. Wszystkie lokale będą mieć tarasy lub loggie. Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe oraz mieszkania z przydomowymi ogródkami. W części podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż dla mieszkańców oraz kompleks komórek lokatorskich.

Koncepcja architektoniczna powstała w krakowskiej pracowni B2 Studio. Budynek swoim kształtem utworzy literę „U”. Wewnątrz powstałego w ten sposób dziedzińca powstanie rekreacyjna, zielona przestrzeń oraz wydzielone ogródki dla mieszkańców. W budynku zostaną zamontowane cichobieżne windy, które komunikować będą wszystkie kondygnacje, również poziom garażu.

- Zależało nam na stworzeniu idealnego miejsca do zamieszkania, dla osób które cenią spokój i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja - mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service. -  Lokalizacja Piasta Park to jej największy atut. Inwestycja graniczy z parkiem, więc mieszkańcy będą mieć piękny widok z okien – dodaje.

Niektóre mieszkania w inwestycji będą dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny zaczynają się od 3999 zł/mkw. Piasta Park to druga inwestycja Wawel Service wprowadzona do sprzedaży w Krakowie w tym roku. Wcześniej do oferty trafiła inwestycja Zawiła na Klinach.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych