PARTNER PORTALU

Nowa inwestycja Wawel Service w Krakowie

Wawel Service rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową w Krakowie. Sprzedaż mieszkań już ruszyła. Ceny lokali zaczynają się od 5,6 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 października 2015 14:39

Tym razem nieruchomość małopolskiego dewelopera stanie w dzielnicy Dąbie. Inwestycja Lema 24 powstanie w sąsiedztwie parku otaczającego halę Tauron Arena Kraków, między Aleją Pokoju, a ulicami Mogilską i Lema. W budynku znajdzie się 96 mieszkań o metrażach od 28,99 do 78,83 mkw. . Wszyscy lokatorzy inwestycji będą mogli cieszyć się przestronnymi balkonami lub loggiami.

Lema 24 posiadać będzie pięć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajdować się będzie garaż z miejscami postojowymi oraz kompleks komórek lokatorskich.  Dodatkowo, na zewnątrz przewidziano ogólnodostępne miejsca postojowe. Parter zostanie z kolei przeznaczony na lokale usługowe. W pobliżu znajdzie się również plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2017 roku. Lema 24 to już trzecia krakowska inwestycja Wawel Service wprowadzona do sprzedaży w tym roku. Wcześniej do oferty trafiły inwestycje Zawiła na Klinach oraz Piasta Park w Mistrzejowicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych