PARTNER PORTALU

Nowa odsłona Bliskiej Woli do wzięcia

Do czwartego kwartału 2018 roku, w doskonałej lokalizacji Warszawy, powstanie nowy etap osiedla Bliska Wola liczący 669 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 30 czerwca 2016 14:47

J.W. Construction Holding rozpoczęła przedsprzedaż wybranych mieszkań, w ramach której nabyć można najbardziej popularne lokale kompaktowe w cenie już od 197 tys. zł.

Komfort w sercu Warszawy

Zespół budynków mieszkalnych o kaskadowej zabudowie, zlokalizowanych u zbiegu ulic Kasprzaka, Ordona i Prymasa Tysiąclecia, stanowić będzie kontynuację koncepcji architektonicznej trzech poprzednich etapów inwestycji Bliska Wola.

W czwartym etapie powstanie 669 mieszkań w różnych metrażach – najmniejsze z nich ma 22 mkw. Największe, o powierzchni 183 mkw., znajdujące się na ostatnim piętrze z ogrodem i przestronnym tarasem, sięgającym nawet do 30 mkw., to propozycja dla klientów ceniących sobie komfort i otwartą przestrzeń. Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię, taką jak balkon, loggię czy ogródek. Termin zakończenia prac budowlanych planowany jest na czwarty kwartał 2018 r.

Wysoki standard wykonania

We wszystkich lokalach zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy.  W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny. Bezpieczeństwo natomiast zapewnią takie rozwiązania, jak monitoring, videofony czy przeszklenia antywłamaniowe w oknach należących do najniżej położonych lokali.

- Bliska Wola to mieszkania i apartamenty stworzone z myślą o zapewnieniu luksusowej przestrzeni do życia dla ich przyszłych mieszkańców. Mieszkanie tutaj to doskonałe miejsce dla osób aktywnych, które z pewnością docenią przestrzeń rekreacyjną, jaką zapewnia deweloper. W ramach oferowanej przedsprzedaży, lokal w centrum Warszawy w inwestycji Bliska Wola można nabyć już od 6.900 zł za mkw.  – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding.

Zainteresowanie mieszkaniami nadal rośnie, w ostatnim tygodniu, w ramach przedsprzedaży, klienci  zarezerwowali już ponad 100 lokali.

Osiedle mieszkaniowe  wraz z usługami i przedszkolem zawierać będzie ponad  5 tys. mieszkań oraz rozległe tereny rekreacyjne, jak Central Park, place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane, własną zewnętrzną siłownię i odpowiednio przygotowane boiska do gry w piłkę. Do tej pory deweloper wybudował dwa etapy inwestycji, w ramach których powstało ok. 1120 lokali, zaś trzeci etap na 480 lokali jest w trakcie realizacji z planowanym terminem zakończenia budowy w drugim kwartale 2017 r.

Blisko środowiska naturalnego

Osiedle zostało zaprojektowanie z myślą o wygodzie mieszkańców, ale również w trosce o środowisko. Proekologiczne rozwiązania, które zastosowano, przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych.

W budynkach zapewniono wentylację przestrzeni wspólnych z odzyskiem ciepła. Ponadto wody deszczowe odprowadzane z terenu osiedla podzielono na dwa odrębne strumienie. Wody opadowe odprowadzane będą bezpośrednio do miejskiej kanalizacji ogólnospławnej. Woda czysta spływająca z dachów i terenów zielonych na płycie garażu kierowana będzie wewnątrzosiedlową kanalizacją do zlokalizowanego pod terenami rekreacyjnymi zbiornika.

Pozwoli to ograniczyć o 70 proc. ilość ścieków odprowadzanych do kanalizacji ogólnospławnej, a gromadzone wody deszczowe wykorzystywane będą do pielęgnacji zieleni osiedla, co spowoduje zmniejszenie ogólnych opłat za zużytą wodę.

Blisko metra

Przyszli właściciele w swoim bezpośrednim sąsiedztwie znajdą rozmaite lokale usługowe, a także dostęp do wszystkich typów transportu miejskiego czy ścieżek rowerowych. Bliska Wola jest położona tylko 5 min drogi od stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego, a także od szkół i przedszkoli (na terenie Woli znajduje się 109 placówek oświatowych). Wola to także najbardziej konkurencyjna dzielnica pod względem infrastruktury sportowej dla młodzieży szkolnej. Inwestycja mieści się o krok od parków Sowińskiego i Szymańskiego oraz różnorodnych centrów handlowych i kulturalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych