PARTNER PORTALU

Nowe apartamenty na wynajem w ofercie J.W. Construction

J.W. Construction wprowadza do sprzedaży apartamenty Jerozolimskie Invest. Deweloper gwarantuje 7 proc. zysku w skali roku przy zakupie apartamentu wraz z wykończeniem.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 11:26

W wyniku wzrostu popytu na nieruchomości z gwarancją zysku, uznawane za najbezpieczniejszą lokatę kapitału, J.W. Construction rozpoczyna sprzedaż apartamentów Jerozolimskie Invest w ramach już drugiej realizowanej przez dewelopera tego typu inwestycji. Deweloper gwarantuje 7 proc. zysku w skali roku przy zakupie apartamentu wraz z wykończeniem.

Eleganckie i kompaktowe Apartamenty Jerozolimskie Invest powstaną w zachodniej części miasta przy Al. Jerozolimskich 216.

- Decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnego aparthotelu podjęliśmy ze względu na bardzo duże zainteresowanie klientów tym konkretnie modelem biznesowym, tzn. inwestowaniem kapitału w nieruchomości z gwarancją zysku. Powyższe doskonale odzwierciedla wysoki poziom sprzedaży apartamentów w inwestycji Wola Invest. Klienci zaufali nam, bo mają świadomość, że to bezpieczna inwestycja, gwarantująca im pewny zysk. W przypadku aparthotelu Jerozolimskie Invest spółka zaproponowała 7 proc. zysku w skali roku – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor biura marketingu i sprzedaży w J.W.Construction Holding S.A.

Aparthotel Jerozolimskie Invest to 87 kompaktowych, klimatyzowanych i urządzonych apartamentów, składających się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przy większych powierzchniach z dodatkowej sypialni. Powierzchnia lokali rozciąga się od 22 mkw. do 58 mkw. Ceny apartamentów rozpoczynają się od 8 tys. zł netto za mkw., dodatkowo za kompleksowe wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw.

Apartamenty objęte zostaną serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Do dyspozycji gości będzie całodobowa recepcja, konsjerż, room-service, restauracja. Na pierwszej kondygnacji deweloper zaplanował biura. Przewidziano również dwupoziomowy parking podziemny z 77 miejscami postojowymi i naziemny liczący 31 miejsc.

Porównywalnie do projektu Apartamenty Wola Invest, deweloper będący zarówno inwestorem, jak i operatorem aparthotelu Jerozolimskie Invest gwarantuje zysk i bierze na siebie koszty zarządzania nieruchomością. Klienci nabywający mieszkanie z gwarancją zysku będą mogli korzystać z niego podczas urlopu czy podróży biznesowej, a w pozostałym okresie oddać w ręce profesjonalnego operatora hotelowego, który zajmie się generowaniem przychodów. Inwestorom Spółka gwarantuje stopę zwrotu 70 proc. w skali 10 lat.

Klucze do apartamentów klienci będą mogli odebrać już z początkiem 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych