PARTNER PORTALU

Nowe bloki na bydgoskim osiedlu

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa rozbudowuje osiedle przy ul. Gryfa Pomorskiego w Bydgoszczy. Powstają tam trzy kolejne bloki.Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2016 15:55

Przed dwoma laty na Osiedlu Niepodległości zakończyła się budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Gryfa Pomorskiego. Spółdzielnia jednocześnie przystąpiła do prac projektowych obejmujących kolejne trzy budynki wielorodzinne. Prace budowlane rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. Jak informuje bydgoski magistrat, obecnie wznoszone są konstrukcje bloków.

Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy osobowe oraz inne rozwiązania umożliwiające dostęp do mieszkań osobom niepełnosprawnym. Stosowane mają być nowoczesne i trwałe materiały wykończeniowe. Struktura mieszkań przewiduje lokale od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 44 do 64 metrów kwadratowych z możliwością ich łączenia.

Budynki znajdują się blisko nowej trasy tramwajowej. Przystanek jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu Andersa-Gieryna. Zapewnia to wygodny, bezpośredni dojazd do centrum Bydgoszczy. W tej części Fordonu przy ul. gen. T. Bora Komorowskiego powstaje też nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych